cz

Amulet "Krustallos"

450,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
70,- Kč
150,- Kč

Popis

Autorský cínovaný náhrdelník, Miluše Škachová.

Výrazný cínovaný náhrdelník jehož základem je křišťálová špice o velikosti 38 mm. Krystal křišťálu budí dojem, jako by byl zabalen do látky. Náhrdelník je vytvořen tiffany metodou.

Krystaly křišťálu byly objeveny ve Švýcarsku starověkými Řeky, kteří křišťál považovali za zkamenělý led posvátných vod. Odtud rovněž pochází jeho název Krustallos neboli led. Řekové věřili, že z číší z křišťálu pijí jejich bohové, a proto sklenice a karafy vyřezávané z křišťálu byly v té době symbolem moci a bohatství.

Na druhé straně světa v Indii buddhisté považují křišťál za kámen čistého poznání a moudrosti a dodnes se z něj ručně vyřezávají sošky bohů či meditační pomůcky zvané dordže. Známá je také křišťálová lebka z Mayské kultury, dnes vystavena v muzeu v Londýně, o které se dodnes vedou spory o její pravosti. Po nástupu křesťanství byla křišťálová koule symbolem Božího světla, které spojuje všechny barvy barevného spektra v jedno čisté bílé světlo a používaly se i ve znacích státních či církevních, např. carské jablko cara Petra I.
Křišťál je univerzální, nejúčinnější krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie.
Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.

Přívěsek je zavěšen na černé kůži o délce 70 cm, zapínání na karabinku.

Velikost náhrdelníku: 2,5 cm na šířku, 6 cm na výšku, měřeno v nejširších místech bez očka.

Povrchová úprava černou patinou, ošetřeno antioxidačním činidlem.

Dodáváme v dárkovém balení.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.