cz

unakit

unakit

 

Není rozumné zahodit dobrou věc jenom proto, že trh pro ni ještě není zralý. (Mark Twain)

Vítáme Vás,
jmenujeme se Alexandra a Zdeněk.
Alexandra vystudovala v Ateliéru klasické malby na pražské AVU. Zdeněk se dlouhá léta věnuje výrobě šperků. Spolu jsme vytvořili tento tvůrčí profil, kde nabízíme vyřezávané šperky z antialergenní nerezové oceli.

Kupující může v souladu s novým občanským zákoníkem do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit (i bez udání důvodu) a zboží vrátit. Toto ustanovení se nevztahuje na zboží vyrobené na zakázku.

Při objednávce nakupujícího u prodávajícího prodávající zpracovává údaje zákazníka (jméno a příjmení, adresu, telefon, detaily objednávky) výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží v souladu s GDPR.

V Praze je po dohodě možné i osobní předání.
Podle zákona o EET je prodávající povinen evidovat v EET a vystavovat EET účtenku - ať už v elektronické podobě (poslání e-mailem) nebo v tištěné podobě u všech plateb s výjimkou převodu z účtu na účet, vkladu na účet a dobírky na účet. Pokud budete tedy platit např. kartou on-line, PayPalem nebo v hotovosti při osobním převzetí, vztahuje se na tyto typy plateb následující:
"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

Děkujeme Vám za Vaši návštěvu na našem profilu.
Alexandra a Zdeněk

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.