cz

Přívěsek - SOPHIA - KŘIŠŤÁL - tepaný - chirurgická ocel

407,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
69,- Kč

Popis

Přívěsek "SOPHIA-KŘIŠŤÁL" - drátkovaný přívěsek, vyrobený ručně z chirurgické oceli, celý ručně tepaný s odrátkovaným minerálem - křišťál.

Vhodné pro alergiky

Délka přívěsku (včetně závěsu - háčku) cca 7,2 cm

KŘIŠŤÁL

Užití: síla, ochrana, meditace, harmonie

Vlastnosti: projektivní i receptivní kámen, přiřazen planetě Slunce a Měsíc a elementu ohně a vody. Je to univerzální, nejúčinnější krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.

V nabídce máme více druhů zavěšení (řetízky), které si k přívěsku můžete zakoupit.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný - drží stálý tvar, hypoalergenní - vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.