cz
430,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
70,- Kč
200,- Kč

Popis

Autorský přívěsek s kolečkem jaspisu dalmatin, orámovaným nerezovým drátem. Je zpracovaný náročnou technikou wire-wrapping. Velikost přívěsku je 4 x 3 cm. Přívěsek se dobře vyjímá na řetízku ze stříbra nebo bílého zlata ( není součástí šperku).

Ušlechtilý nerez je atestovaný, netečný, stálobarevný materiál. Vyhovuje většině alergiků (podobně jako chirurgický drát - osteofix) a díky své tvrdosti odolá i běžnému dennímu zacházení. Ve srovnání se stříbrem je nesrovnatelně pevnější, výborně odolává mechanickému poškození, je tvarově stálý a jeho životnost je velmi dlouhá. Nevyžaduje další údržbu. Běžné nečistoty můžete očistit jemným kartáčkem a vodou se saponátem.

Jaspis. Podle starých pramenů bývá často označován za "Matku všech kamenů". Přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje touhy a rozmary, přivolává štěstí.

Rak, Panna, Váhy, Beran, Štír, Kozoroh

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.