cz

sidoniedesign

sidoniedesign
Novinky/sdělení:
2.12.2018 15:57:06
Hezký den všem Zdenka
Další novinky...

Důležité: věcičky posíláme prostřednictvím PPL na adresu, jiná doprava po domluvě !!

Kabelky pro vás šijeme na zakázku, proto nám výroba trvá cca 7-10 prac. dní

Sidonie Design je nová česká značka působící na českém a slovenském trhu od roku 2010. Zabýváme se ruční výrobou designových kabelek , peněženek, kapsiček na kosmetiku a jiné drobnosti.

Výsadou značky Sidonie Design je vyjímečnost. Naše zboží jsou originály určené pro vyjímečné ženy. Nákupem nezískáte pouze možnost nosit zboží, které nese značku Sidonie design. Získáte výrobek jedinečný svým střihem a kombinací provedení.  Šijeme  z kvalitních bavlněných látek české i zahraniční výroby. Při navrhování a výrobě kabelek klademe důraz především na perfektní profesionální zpracování a vysokou kvalitu.

Naše výrobky jsou pro vás šity z těch nejkvalitnějších materiálů. Snažíme se o to, aby kabelky byly nejen hezké na pohled, ale aby byly také praktické. Tomu odpovídá nejen tvar a velikost, ale i vnitřní uspořádání. Látky vybíráme tak, aby k sobě dokonale ladily a celek působil příjemně. Všechny naše výrobky jsou ušity s maximální pečlivostí. Každá taška, peněženka i taštička je propracována do nejmenších detailů.

S našimi výrobky chceme oslovit všechny věkové kategorie, aby si každý mohl vybrat "Tu svou kabelku, peněženku a taštičku". Proto si u nás můžete sami zvolit velikost  i svou barevnou kombinaci, podle výběru z našich látek a to nejen u kabelek, ale i u peněženek a kosmetických taštiček. Naše nabídka se stále rozšiřuje a mění.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.