cz
6 kg od Petřiny babičky :-)

8.2.2012 | POTVORA Fintiva

 

Petra Ožanová z Staré Vsi nad Ondřejnicí nám poslala korálky po babičce pro naši KORÁLKIÁDU!  Petra je zlatíčko, protože korálky jsme dostali natříděné podle barev a velikostí :-, teď už stačí jen navléknout je... :-). Petra se mě právě ptala, jestli prý z toho něco budeme moci použít...:-). Péťo, všechno, všecičko...:-)

 

 

Dostali jsme i velmi zajímavé  kousky a dohromady to je 6,1kg. A jak tak koukám na ty krabičky, co jsou v nich korálky natříděné, tak je jasné, že jsou babičkovské. Pamatujete takovou tu kyselinu citronovou v té plastové krabičce? To jsem už dlouho neviděla, úplně mi to připomělo dětství.. :-)...tak trocha nostalgie, omlouvám se.. a už běžím navlékat...mám opravdu co!

 

 

Ještě jednou děkujeme Petře a i všem ostatním, co nám už korálky poslali, s vámi si troufneme i na ten světový rekord.

 

Podpořte naši  KORÁLKIÁDU - korálkový rekord pro dobrou věc, podpořme společně zdravotně postižené z Ćeské abilympijské asociace.

 

 

Jak můžete KORÁLKIÁDU podpořit? Čtěte ZDE

 


Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Komentář od uživatele domca 10.2.2012 18:55:11

chacha.. aptáku, rodina bez kyseliny citronové? :-) my ji tedy měli..

kniha výborný nápad..

Komentář od uživatele Apták 9.2.2012 22:51:44

Jsem také pro knihu! A já pamatuju tu sodu s modrým víčkem, kyselinu jsme doma asi neměli :-D

Komentář od uživatele Česká abilympijská asociace 8.2.2012 22:42:45

To je úctyhodná sbírka korálků! Navrhuju podobné příběhy a raritky nafotit, sepsat! Vydáme knihu. Moc děkujeme Petře Ožanové:-) Filip Novotný - Česká abilympijská

Komentář od uživatele Leni 8.2.2012 21:40:02

No to jsou krsně nastřádané korálky, to je super..

Komentář od uživatele POTVORA.irena 8.2.2012 20:49:15

Tak to je parádní sbírka korálků!!! Péťo, moc děkujeme!!! Krabičku si taky pamatuju Smějící se

Komentář od uživatele POTVORA Fintiva 8.2.2012 20:14:48

já jak jsem to viděla, tak jsem si říkala, že to je mé mládí..:-) taky v takové krabičce byla i soda bikarbona nebo jak se to jmenovala. .možná modrý vršek se mi zdá..

korálky super, ona to fakt naslkeničkovala a nakrabičkovala, to je miláček...:-)

Komentář od uživatele elisada 8.2.2012 20:11:34

Jé to jsou poklady a hezky natříděné, radost navlíkat Mrkající. Krabičku i kyselinu si pamatuju. Ráda jsem tajně chodila naní u babičky se ksichtit Smějící se