cz

MA.DE.

MA.DE.

Dobrý den,

jmenuji se Martina Dědková a od března 2010 se poměrně aktivně zajímám o polymerovou hmotu. Obdivuji její nekonečnou barevnost a nevyčerpatelné množství vzorů a tvarů, které je z ní možné vytvořit.

Nesnažím se tvořit umělecká díla, ani napodobovat to, co se nejvíce prodává, ale dělám to co mě baví a z čeho mám radost, podle toho jak to cítím a líbí se mi. Mám ráda výrazné barvy, tvary i velikosti, sladění i kontrasty, variabilitu. Každý šperk pečlivě promýšlím a co nejpečlivěji vyrábím.

**************************************************************************************

Info o použitých materiálech:

Polymerová hmota je velice odolná, stálobarevná a při běžném používání nehrozí její poškození. Jen u tenších výrobků pozor na mechanické poškození, nárazy a přílišné tlaky, zde může dojít ke zlomení! Pozor také na chemické látky použité v parfémech a barvách na vlasy, mohou způsobit nechtěné zabarvení.

Komponenty jako zapínání a náušnicové háčky, pokud není uvdedeno použití drátu Osteofix, a také řetízky, kovové korálky, přívěsky a klece jsou použity běžné bižuterní, dlouhodobým používáním může docházet k postupné změně jejich barvy.

Návlekový materiál je vždy uveden v popisu. Šňůrky, stuhy ani kůži není vhodné namáčet, může dojít k pouštění barvy.

Peří je použito přírodní, ale barvené (ne mnou), zaslouží si tedy opatrnější zacházení a nemělo by přijít do styku s vodou, mohlo by dojít k jeho poškození nebo pouštění barvy. Pokud přihlédnete k těmto skutečnostem, mělo by vám, ale vydržet poměrně dlouhou dobu.

**************************************************************************************

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.