cz

JVK profi Decor

JVK profi Decor

O NÁS

Vítejte,

ať už vybíráte dekorace sami pro sebe nebo chcete obdarovat své blízké, případně se jenom inspirujete, jsme tu právě pro Vás.

Nabízíme služby v oblasti vázání a aranžování květin a výroby dekorací nejen podle vlastní fantazie, ale i na základě specifických přání našich zákazníků.

Na tomto portále se zaměřujeme především na sezónní a celoroční dekorace. Ze sezónních se jedná zejména o jarní a velikonoční vazby, podzimní a dušičková aranžmá a vánoční dekorace.

Další naší aktivitou je výroba svatebních dekorací, výzdoba interiérů a exteriérů domácností, ubytovacích zařízení a firem.

Kromě svatebních dekorací nabízíme i svatební doplňky - atlasové stuhy, ozdobné špendlíky pod prstýnky, organzy. Materiál pro výrobu svatební kytice, korsáže, dekorace na auta a jiné. Jsme schopni zajistit nákup organzy, špendlíků a jiných propriet podle Vašich požadavků a barevného ladění svatby. Nezapomeňte nám napsat včas, aspoň 1 měsíc dopředu.

Pokud máte konkrétní představu o dekoraci či výzdobě, kterou byste chtěli realizovat podle Vašich přání a návrhů, neváhejte nás kontaktovat.

Náš dvoučlenný tým s radostí zajistí veškeré práce od výroby dekorací až po jejich rychlou distribuci přímo k Vám.

Kromě dekorací nabízíme i květinové doplňky do vlasů, aj.

Zboží vyrobené zákazníkovi na zakázku je rezervováno 7 dnů, poté rezervaci rušíme.

Budeme se těšit..

Za JVK profi Decor

Veronika a Honza

 

DOPRAVA A PLATBA 

ZPŮSOB DOPRAVY

Pro přepravu dekorací využíváme v ČR služeb České pošty a GLS, do SR GLS. Zboží odesíláme nejpozději do druhého pracovního dne po připsání peněz na účet (není-li u zboží uvedena jiná dodací lhůta). U aranžmá ze živých materiálů jako je jedle, buxus, zerav apod., si vyhrazujeme možnost odeslání zboží nejpozději do středy v pracovním týdnu, aby byla zachována čerstvost výrobků a nedošlo k jejich případnému znehodnocení skladováním na poště či depu během víkendu. V ceně dopravy je zahrnuto balné.

Cena dopravy ČR - dekorace

GLS                                 105 Kč (doba doručení 1 – 3 dny)

Doporučený balíček            100 Kč (doba doručení 1 – 14 dnů)

BALÍK DO RUKY                 130 Kč (doba doručení 1 – 2 dny)

BALÍK NA POŠTU               120 Kč (doba doručení 1 – 2 dny)

Osobní odběr – Otáňka          0 Kč (doba doručení dle dohody)

Dobírka                         + 60 Kč

Uvedené ceny dopravného platí pro zásilky do hmotnosti 3 kg kromě doporučeného balíčku, který je limitován hmotností 2 kg. V případě těžších a větších zásilek bude poštovné upraveno individuálně. O této změně budete informováni zprávou k objednávce před jejím přijetím.

Standardně zasíláme dekorace v kartónové krabici službou GLS nebo jako BALÍK DO RUKY či BALÍK NA POŠTU. U menších dekorací je možné zaslat jako Doporučený balíček (platí do výše ceny objednávky 760 Kč včetně), kromě hmotnosti je tento způsob dopravy omezen i velikostně (žádný z rozměrů nesmí přesahovat 60 cm a součet všech tří rozměrů zásilky nesmí přesahovat 90 cm).

 

Cena dopravy ČR - květinové doplňky

GLS                              100 Kč (doba doručení 1 – 3 dny)

Doporučené psaní             80 Kč (doba doručení 1 – 14 dnů)

Doporučený balíček         100 Kč (doba doručení 1 – 14 dnů)

Cenné psaní                   100 Kč (doba doručení 1 -14 dnů)

BALÍK DO RUKY              130 Kč (doba doručení 1 – 2 dny)

BALÍK NA POŠTU            120 Kč (doba doručení 1 – 2 dny)

Osobní odběr – Otáňka       0 Kč (doba doručení dle dohody)

Dobírka                       + 60 Kč

Uvedené ceny dopravného platí pro zásilky do hmotnosti 2 kg. V případě těžších a větších zásilek bude poštovné upraveno individuálně. O této změně budete informováni zprávou k objednávce před jejím přijetím.

Květinové šperky, které nepřesáhnou výšku nebo šířku 4,5 cm a zároveň je cena objednávky do výše 1 000 Kč včetně, zasíláme v kartónové krabičce jako Doporučené psaní.

Zásilku do výšky nebo šířky 4,5 cm s cenou nad 1 001 Kč včetně můžeme zaslat jako Cenné psaní. Ostatní zboží zasíláme standardně v kartónové krabici službou GLS, případně jako Doporučený balíček (platí do výše ceny objednávky 1 000 Kč včetně), BALÍK DO RUKY či BALÍK NA POŠTU.

 

U služby BALÍK DO RUKY Česká pošta zajistí doručení následující pracovní den po odeslání. U služby BALÍK NA POŠTU je možnost vyzvednutí již následující pracovní den a sami určíte poštu, na které zboží převezmete. Poštu, na kterou chcete zásilku doručit, si vyberte zde, adresu nezapomeňte připsat k objednávce! V případě neuvedení konkrétní adresy zasíláme na PSČ uvedené v objednávce.

Osobní odběr je možný v Otáňce v pracovní dny, případně dle dohody.

 

Cena dopravy SR

GLS 180 Kč (doba doručení 1 – 3 dny)

GLS 205 Kč (doba doručení 1 – 3 dny)

Cena dopravného - 180 Kč platí pro zásilky do hmotnosti 1 kg, cena - 205 Kč pro zásilky do hmotnosti 3 kg. V případě těžších a větších zásilek bude poštovné upraveno individuálně. O této změně budete informováni zprávou k objednávce před jejím přijetím.

Uvedené ceny dopravného a balného platí pro Českou a Slovenskou republiku. Při zájmu o zaslání zboží do jiné země nás kontaktujte vnitřní poštou.

 

ZPŮSOB PLATBY

Převodem na účet

Platby v CZK na běžný účet vedený u Fio banky.

Platby v EUR na eurový účet vedený u Fio banky.

Platby v EUR jsou umožněny zákazníkům ze Slovenska či jiného účtu vedeného u Fio banky bez příplatků.

Platby v EUR pro zákazníky z ostatních zemí jsou s příplatkem 25 Kč (při přijetí objednávky bude navýšeno dopravné o tuto částku).

V hotovosti

Platby v hotovosti jsou možné při osobním odběru.

Platné od 30.4.2016.

 

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.