cz

JVK profi Decor

JVK profi Decor
Novinky/sdělení:
25.6.2021 15:24:04
Obchod je dočasně uzavřen z důvodu - mateřská. Děkuji za pochopení.
Další novinky...

O NÁS

Vítejte,

ať už vybíráte dekorace sami pro sebe nebo chcete obdarovat své blízké, případně se jenom inspirujete, jsme tu právě pro Vás.

Nabízíme služby v oblasti vázání a aranžování květin a výroby dekorací nejen podle vlastní fantazie, ale i na základě specifických přání našich zákazníků.

Na tomto portále se zaměřujeme především na sezónní a celoroční dekorace. Ze sezónních se jedná zejména o jarní a velikonoční vazby, podzimní a dušičková aranžmá a vánoční dekorace.

Další naší aktivitou je výroba svatebních dekorací, výzdoba interiérů a exteriérů domácností, ubytovacích zařízení a firem.

Kromě svatebních dekorací nabízíme i svatební doplňky - atlasové stuhy, ozdobné špendlíky pod prstýnky, organzy. Materiál pro výrobu svatební kytice, korsáže, dekorace na auta a jiné. Jsme schopni zajistit nákup organzy, špendlíků a jiných propriet podle Vašich požadavků a barevného ladění svatby. Nezapomeňte nám napsat včas, aspoň 1 měsíc dopředu.

Pokud máte konkrétní představu o dekoraci či výzdobě, kterou byste chtěli realizovat podle Vašich přání a návrhů, neváhejte nás kontaktovat.

Náš dvoučlenný tým s radostí zajistí veškeré práce od výroby dekorací až po jejich rychlou distribuci přímo k Vám.

Kromě dekorací nabízíme i květinové doplňky do vlasů, aj.

Zboží vyrobené zákazníkovi na zakázku je rezervováno 7 dnů, poté rezervaci rušíme.

Budeme se těšit..

Za JVK profi Decor

Veronika a Honza

 

DOPRAVA A PLATBA 

ZPŮSOB DOPRAVY

Pro přepravu dekorací využíváme v ČR služeb České pošty a GLS. Zboží odesíláme nejpozději do tří pracovních dnů po připsání platby na účet (není-li u zboží uvedena jiná dodací lhůta). U aranžmá ze živých materiálů jako je jedle, buxus, zerav apod., si vyhrazujeme možnost odeslání zboží nejpozději do středy v pracovním týdnu, aby byla zachována čerstvost výrobků a nedošlo k jejich případnému znehodnocení skladováním na poště či depu během víkendu. V ceně dopravy je zahrnuto balné.

Cena dopravy ČR - dekorace

GLS                                 120 Kč (doba doručení 1 – 3 dny)

 

Cena dopravy ČR - květinové doplňky

GLS                               115 Kč (doba doručení 1 – 3 dny)

Doporučené psaní             85 Kč (doba doručení 1 – 14 dnů)

 

ZPŮSOB PLATBY

Převodem na účet

Platby v CZK na běžný účet vedený u Fio banky.

Platné od 7.4.2021.

 

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.