cz

Daisynka

Daisynka
Novinky/sdělení:
20.6.2023 7:58:44
Z důvodu dovolené, ve dnech 15.2 - 25.2.2024 budou objednávky přijímány, ale nebudou odesílány balíčky. Poté budou odesílány v pořadí v jakém přišli.d...
Další novinky...

Doufám, že Vám moje výrobky přinesou štěstí, potřebnou sílu, radost. Snažím se dělat každý kus s láskou a dát do nich kus sebe.

Pokud si zakoupíte orgonit, doporučuji ho čas od času, podle cítění, umýt pod studenou vodou a nabít v měsíčním svitu nebo na nepřímém slunci.

Zboží je posíláno v bublinkové obálce přes Českou poštu s pojištěním proti ztrátě. Objednávky nad 2000kč zasílám někdy i přes DPD (záleží na velikosti a váze objednaného zboží). Na přání lze zaslat i přes DPD či GEIS objednávky s nižší hodnotou, ale je to ale pak s příplatkem 70 kč oproti klasickému poštovnému. Platba pouze převodem.

Pokud nakupujete zboží, u kterého není napsané ihned, to znamená, že zboží není standartně skladem a bude vyráběno právě ty dny, které tam vidíte napsané jako doba dodání, je to doba od přijetí platby. Prosím počítejte s tím. Děkuji za pochopení.

Může se stát, že si třeba přesně nepředstavíte velikost nebo prostě se vám najednou přestane výrobek líbit. I to se může stát. Nebojte, ze zákona máte nárok na vrácení bez udání důvodu do 14 dní. Zboží zašlete v balení, ve kterém Vám přišlo a do průvodního dopisu napište číslo účtu, na který chcete částku za zboží vrátit (složenkou nevracím). Vrací se peníze pouze za zboží, pokud není nijak poškozené. Za poštovné peníze nevracíme. Je to nevýhoda nákupu přes internet, ale já věřím, že se Vám bude zboží líbit, protože kupujete přesně co vidíte a nebudete mít důvody k vrácení.

Ať se Vám u mě v obchůdku líbí. 

Krásný den s úsměvem a sluníčkem.

A kdyby přece jen jste chtěli o mě vědět o kousek víc, tady si můžete přečíst medailonek  a tady o mé práci a výuce v Japonsku

 

Nové sdělení: díky nespolehlivým nakupujícím, kterých přibylo v poslední době v mých obchůdkách, zboží nepřebírali a neplatili, sem musela zrušit zasílání na dobírku. Moc se omlouvám všem, kteří takto využívali služby a děkuji za pochopení.

V případě, že jste zákazník ze Slovenska, je možné zaplatit na Slovenský účet vedený u Fio banky, vyžádejte si platební informace v poznámce u objednávky nebo napište do zprávy.

Novinky: jsem povinna své zákazníky informovat o nových obchodních podmínkách. Tak tady jsou, platí pro všechny eshopy. Budu se i nadále snažit udělat maximum pro spokojenost svých zákazníků a akceptuji vrácení zboží pouze do 14 dnů od převzetí.

Také jsem vedena u puncovního úřadu. A upozorňuji, že všechny komponenty u šperků nejsou ze šterlingového stříbra či zlata, vše z kovu je bižuterie.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.