cz

znojmačka

znojmačka
Novinky/sdělení:
1.2.2019 18:29:37
Přibyly 2 novinky, 2 kouzelné prstýnky :-) Jeden jako hvězda v svitu,- z azurového tyrkenitu. Druhý jako temná noc,Večernice v jeho středu, bere si ho...
Další novinky...

_______________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

16.1.2016 Dobrý den, milí nakupující- nově zadán pro platbu účet FIO- vhodný i pro SLOVENSKÉ NAKUPUJÍCÍ- (je bez bankovních poplatků za mezinárodní převod (mezi Slovenskem a ČR) ) :-) s úhradou- ( týká se jen bank. převodů posílaných z jiné země než z ČR- vyčkejte prosím na doplnění informací odemne - o Iban a Swift.   Usmívající seUsmívající seUsmívající se

________

..hezký den či večer a vítám vás v mém obchůdku.. přeji příjemné procházení, prohlížení, nebo nakupování.. Mrkající

 

PRODEJNÍ INFORMACE: zboží posílám rychle, obvykle do druhého dne od přijetí platby na účet- ( kromě víkendu, kdy je blízká pošta zavřená..) o odeslání balíčku informuji zprávou- (pokud tedy nezapomenu- ale to se mi většinou nestává). Píši i podací číslo zásilky, kde se na stránkách České pošty dá vysledovat, kde se daná zásilka nachází. Posílám vše JEN -- DOPORUČENĚ --
Tyhle menší zásilky se šperky jsou podle mých zkušeností  obvykle druhý den již na místě. Samotné poštovné po ČR činí u malých zásilek na poště 37 Kč a jelikož na toto posílání kupuji nové bublinkové obálky- (8Kč/ ks), je to k poštovnému přičteno v rámci "balného". Neberu si tak nic navíc.

Prosím jen o pochopení a toleranci toho, že NA DOBÍRKU- NEPOSÍLÁM..   jednak to pro vás samotné vyjde hodně draze a já nemám s tímto zrovna dobré zkušenosti. Například  za nevyzvednutou zásilku mi peníze za poštovné pak už nikdo nevrátí. Prosím- neberte to osobně, mám to nastaveno jako PEVNÉ PRAVIDLO VŽDY.

Pokud nemáte možnost platit bankovním převodem, můžete poslat platbu klasickou PAPÍROVOU SLOŽENKOU- která vyjde i za podstatně menší peníz než hrazení dobírky. V tom případě ale jen poprosím info, aby mi bylo jasné, že mám na složenku do schránky čekat o něco déle.

Pokud se vám u mě něco bude líbit a jste pevně rozhodnuti to koupit, mohu vám v případě potřeby po domluvě počkat s platbou a dané zboží vám na přiměřeně dlouhou dobu- ( 14 dní, 3 týdny)-  zde  "PODRŽET". 

_____________________________________________________________________

OBCHODNÍ PODMÍNKY:


 Právo odstoupit od smlouvy

- Od 1. ledna 2014 se kupní smlouva při nákupu v e-shopu uzavírá okamžikem odeslání objednávky. Nový občanský zákoník upravuje i možnost odstoupení od smlouvy. ZÁKAZNÍK  tak může učinit DO 14 DNÍ OD PŘEVZETÍ ZBOŽÍ. Odstoupení od smlouvy v praxi znamená, že KUPUJÍCÍ MUSÍ V TÉTO STANOVENÉ LHŮTĚ   vrátit zakoupené produkty.  PRODÁVAJÍCÍ  pak zašle peníze zpět zákazníkovi - taktéž  do 14 dnů OD PŘEVZETÍ VRÁCENÉHO zboží.  Z toho vyplývá,že PRODÁVAJÍCÍ nemusí tak učinit dřív, než bude mít své zboží reálně ZPĚT A BUDE MOCI ZKONTROLOVAT JEHO STAV.  Vrácené zboží musí být kompletní,  v původním stavu, bez známek nošení a používání a samozřejmě- NEPOŠKOZENÉ.  V opačném případě je prodejce oprávněn  nově CENU SNÍŽIT O ČÁSTKU, kterou zboží jakýmkoliv způsobem (i běžným používáním) - ZTRATILO NA HODNOTĚ. Prodávající při zákonném odstoupení od smlouvy-  spolu s částkou za samotné zboží - také zákazníkovi vrací též reálné náklady (poštovné) při DORUČENÍ.  Poštovné při VRÁCENÍ produktu naopak-HRADÍ KUPUJÍCÍ. Zboží, které chcete vrátit posílejte -(ve Vašem zájmu) - DOPORUČENĚ, NIKOLIV však na dobírku  - na dobírku vrácené zboží NEPŘIJÍMÁM !
OBJEDNÁVKA S DODATKEM- jako prodávající si vynahrazuji právo nevyhovět objednávce s dodatkem- odchylkou, (např. jiné barevné provedení), než mám konkrétně v nabídce.  V případě potřeby domluvy na jakoukoliv odlišnost  mě NEJDŘÍVE prosím KONTAKTUJTE vnitřní poštou,  pokud chcete jakoukoliv změnu- touto komunikací se lze bez problému domluvit, zda je v mých možnostech na odchylku REAGOVAT a mohu ji tak případně splnit.

REKLAMACE- případná reklamace se nevztahuje na přirozené změny stavu v důsledku nošení, či mechanického poškození, nebo nesprávným přístupem ke zboží- (například u letovaných nebo bižuterních šperků je nutno vyvarovat se nanesení parfému či jiných dráždivých či chemických  látek přímo na něj , také koupání a sprchování se se šperky může mít neblahý následek pro výrobek).  Ale pokud budete mít jakýkoliv problém- kontaktujte mne a budu k nápomoci.

_______________________________________________________________________________

- POMĚRNĚ ŠIROKÉ UVEDENÍ NOVÝCH OBCHODNÍCH PODMÍNEK JE OD ZAČÁTKU TOHOTO ROKU PRO všechny prodávající přes E-SHOPY - TAKŘKA NUTNOST A POVINNOST, takže se Vám za to sáhodlouhé psaní omlouvám- ale.. - dalšími informacemi vás již zahlcovat nebudu- ( pokud byste měli nějaký dotaz, nebo něco potřebovali vědět ohledně mého zboží- tak mi klidně napište..)

..a teď... SRDEČNĚ VÁS ZVU ke mně do obchůdku.. Mrkající

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.