cz

u Květky

u Květky
Novinky/sdělení:
21.7.2021 10:32:01
Nové obaly na mobily ze silnějšího softshellu. Materiál je vhodný i na další kapsičky a obaly třeba na čtečku.  Při zájmu mě neváhejte kontaktovat ve ...
Další novinky...

 

 Jmenuji se Květa Čejková a vítám Vás v mém malém obchůdku.

Je už tomu dávno co jsem se vyučila šičkou a od té doby se šicí stroj stal mým velkým kamarádem. Šiji s radostí, s láskou a moc mě to baví. Otevřela jsem si tento obchůdek, abych se se svými maličkostmi podělila i s Vámi. Třeba tu najdete také něco pro sebe, nebo si vyhlédnete malý dáreček pro své blízké a přátelé. Budu opravdu ráda, i když si mé výrobky třeba jen prohlédnete.

Došlé platby za daný den kontroluji až ve večerních hodinách.  V dnešních dnech zboží odesílám pouze ve středu a tím se může termín odeslání prodloužit. Rozhodující je datum připsání na účet, výroba dva až tři dny a následné odeslání.  Vše je vyráběné až po úhradě.

Balíčky odesílám jako doporučené dopisní zásilky.

Po odeslání balíčku odešlu zprávu s přílohou, kde najdete fakturu k vytištění nebo nahlédnutí. Pokud jí budete chtít přiložit do balíčku, prosím napište to do poznámky k objednávce.

Pokud se Vám zalíbí i vyprodané zboží nebo máte zájem o jiný vzor, který třeba uvidíte na dostupném jiném zboží,  neváhejte a napište. Většinou se dá zhotovit nové Usmívající se

Výrobky vytvářím v nekuřáckém prostředí a bez zvířecích alergenů. Dbám na kvalitu látek a hlavně na precizním ušití.

Těším se na Vás.

Květa  Usmívající se

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.