cz

Tsunami

Tsunami
Novinky/sdělení:
17.7.2017 20:00:28
DOVOLENÁ  5.8 .- 13.8.2017
Další novinky...

DOVOLENÁ   5.8. - 13.8.2017

 

Srdečně vás vítám v mém barevném a rozmanitém Potvorkoutku. Jmenuji se Radka a pracuji jako zdravotní laborantka biochemie - hematologie. Su z Brna, už nějaký ten pátek ale bydlíme v Jižních Čechách. Mým koníčkem je hlavně šití, to mě baví. Jsem samouk, nepoužívám většinou žádné střihy  a metr potřebuji jen občas . Finální podoba mých výrobků vzniká během šití, na začátku mám jen lehkou představu jak by to mělo vypadat. Improvizuji, vymýšlím pořád něco nového a to mě baví nejvíc.

Svoje výrobky nabízím i jinde, tak pokud se vám bude něco líbit, moc dlouho s nákupem neváhejte:-)

To, co vidíte na fotkách je ušito, to přesně v balíčku očekávejte. Neplatí pro zakázkové šití.

Rozměr boků, které uvádím v popisu je: nejširší místo kolkolem zadečku.

Pokud byste měli zájem o nějakého klona již prodaného výrobku a já budu mít ještě látku, ráda vám ušiju výrobek dle vámi udaných rozměrů. Není problém už od boků dětských 50cm, až po prostornější 120cm. Napište mi :-)

Způsob dopravy: balíček Vám zašlu nejpozději do tří dnů od připsání platby na účet, podle toho, jak chodím do práce. Při nákupu více kusů vám bude připočítáno pouze jedno poštovné, pokud budu zasílat v jedné zásilce.

Vůbec netuším, proč mám zde na Potvor hodnocení 99%, balíčky odesílám včas, termíny zakázek dodržuji, většinou posílám dřív. Nikdo si mně na nic nestěžoval, hodnocení není na Potvor slovní, prý jen hvězdičkové, takže dosti nešťastné pro mě, že nemůžu ani nijak reagovat. Spokojenost nakupujících je pro mě na prvním místě.

 

Svištím na tomto šicím stroji.

stroj

 

 Moje výrobky otištěné v časopisu Praktická Žena:

 

 

Pěkné dny a sny přeje Tsunami

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.