cz

Trle

Trle
Novinky/sdělení:
3.11.2014 19:45:12
♥♥♥ Ke každé objednávce vždy malý DÁREČEK pro radost ♥♥♥
Další novinky...

Vítejte v mém Knoflíkářství plném zápisníků!

Jmenuji se Trle a když nedělám nic jiného, tak pořád vyrábím zápisníky a knoflíky,z nichž tvořím náušnice, náramky, náhrdelníky a další drobnosti. Když je nepoužijete jako dárek pro štěstí, tak jsou vhodné pro zkrášlení či zpestření vašeho oblečení, tašek a jiných doplňků.

Tyto knoflíky potěší každého, kdo hledá kvalitní výrobek jak po stránce výtvarné a řemeslné, tak i výrobek z vysoce kvalitních materiálů. Knoflíky jsou pálené na 1200°C a malované kvalitními glazurami, takže vydrží jak zimní mrazy, tak letní horka a zůstávají stále stejně veselé a barevné.

Jakákoliv kombinace knoflíků je možná.

Nedávno jsem se vrhla na výrobu zápisníků. Tyto mají buďto papírové, nebo dřevěné desky. V obou případech jsou vysoce kvalitní, neboť jsou na jejich výrobu použity akrylové barvy, které jsou poté několikrát lakovány, čímž vznikne voděodolný povrch. Ceny zápisníků se mohou mírně lišit v závislosti na náročnosti výroby.

Jejich unikátnost tkví hlavně v autorské malbě, dále pak v počtu stran (vždy 600, ale na přání mohu vyrobit libovolný počet) a v neposlední řadě v kvalitě provedení.

Zboží zasílám českou poštou - doporučeně, zabalené do celofánového sáčku, izolační vrstvy a bublinkové obálky

Doufám, že se Vám mé výrobky budou líbit! :-)

Krásný den Vám všem

 

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.