cz

tren

tren


Dobrý den.
Vítám všechny v mém obchůdku s bižuterií a dekorativními předměty.
Jmenuji se Majda, nebo taky Žába a jsem z Ústí nad Labem.
Tvorbě se věnuji od roku 2008, kdy jsem navštívila první kreativní kurz a tak to vše začalo.
Nejprve jsem zkusila pedig, decoupage, fimo, smalt, pryskyřici a spoustu dalších technik.
V současné době si nejraději hraji s korálky, nebo pletu košíčky.
Budu ráda, když se Vám u mě bude líbit.


DODACÍ PODMÍNKY
Posílám doporučeně Českou poštou v obálce, nebo v krabičce. Dodací lhůta je 3 - 5 prac. dnů
od data připsání částky na můj účet.
Poštovné se může změnit podle velikosti a váhy daného zboží.


OBCHODNÍ PODMÍNKY

1. Úvodní ustanovení

1.1.Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2.Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce tren prostřednictvím internetového obchodu www.potvor.cz/tren. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce a kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy.
 
2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2 Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3 Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího (neplatí pro zboží jehož varianty nabízím přímo v popisu zboží).

2.4 O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží.

3.1 Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2 Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele, nebo pro jeho osobu.

3.3 Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4 Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5 Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu, nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6 Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace.

4.1 Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má vadu, má zákazník právo na výměnu, nebo opravu. Není-li ani jedno z toho možné, lze odstoupit od smlouvy. Pokud při přebíránízásilky kupující zjistí viditelné poškození obalu, reklamuje tuto skutečnost České poště.

4.2 Prodávající muže nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3 Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň, jako záruční list.

4.4 Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5.Dodací podmínky.

5.1 Platbu za zboží a poštovné zašle kupující na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2 Zboží je odesíláno Českou poštou, jako doporučený balíček, případně jako balík.

5.3 Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky, či balík na poštu informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobích údajů.

6.1 Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.