cz

sunnypeth fashion

sunnypeth fashion
Novinky/sdělení:
11.2.2015 16:49:47
Při nákupu mých výrobků nad 1200,- budete mít poštovné a balné zdarma.
Další novinky...

Jmenuji se Petra a po dokončení studia na oděvní škole jsem si začala plnit svůj sen tím, že navrhuji a šiji oděvy.

Mé výrobky jsou originály, které tvořím sama kousek po kousku a snažím se do nich dávat všechen svůj talent a um.

Střihy navrhuji tak, aby zákaznicím perfektně seděly a byly mladistvé a slušivé.

Nejraději šiji z přírodních materiálů, jako je bavlna a viskóza s přídavkem elastanu, aby oděv nikde neškrtil a byl příjemný na nošení.

Zimní oblečení šiji z hřejivého fleecu (flísu) ANTIPEELING a MICROFLEECE, který je příjemný, pružný, nevytahuje se, nežehlí se a je stálobarevný. Fleece velmi ráda používám i k našívání aplikací, protože se netřepí.

Nedávno jsem objevila i kouzlo v malování, jak na papír, tak i na oděvy. K malování používám velmi kvalitní české barvy na oděvy, které se zafixovávají žehlením a vydrží praní až na 40 stupňů Celzia.

Všechny mé výrobky si po domluvě můžete prohlédnout a vyzkoušet přímo v mé dílně.

  • Pokud by Vám nevyhovovala délka kalhot, sukně, rukávů apod., tak Vám na požádání zdarma délku zkrátím nebo prodloužím, pokud je to možné.
  • Pokud se Vám nějaký můj výrobek líbí, ale nevyhovuje Vám např. velikost, materiál, barva apod., nebo pokud se Vám líbí nějaký výrobek, který je již prodán, obraťte se na mne prosím předem než provedete závaznou objednávku a to vnitřní poštou.

Obchodní podmínky:

1) Na oděvy poskytuji záruku 2 roky. Záruka se nevztahuje na opotřebení materiálu nebo poškození např. praním, barvením a nevhodným zacházením.

2) Máte nárok zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení. Vrácené zboží musí být:

- nepoškozeno

- v původním stavu

- nenošeno ( max. vyzkoušeno)

- nevypráno

- kompletní

Pokud nebude vrácené zboží splňovat všechny tyto požadavky, není možné kupní cenu v plném rozsahu nárokovat. Celou částku za zboží zašlu na Váš účet nejpozději do 14 dnů od vrácení zboží. Poštovné, které zaplatíte za zaslání zboží nazpět NEHRADÍM.

3) Zboží prosím vracejte jako doporučenou zásilku, ne na dobírku !!!

4) Na výrobky zhotovené na zakázku nebo byl-li výrobek upraven dle přání zákazníka se zákonná lhůta vracení do 14 dnů NEPOSKYTUJE.

5) Po domluvě Vám mohu zboží zaslat i na dobírku. Poštovné je v tomto případě 90,- a více dle váhy balíku.

6) Pokud šiji na zakázku a musím objednat materiál (látku/galanterii) u dodavatele, tak požaduji předem zálohu v plné výši použitého materiálu. Po objednání materiálu (látky/galanterii) u dodavatele se stává vaše objednávka závaznou a záloha je v tomto případě nevratná.

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.