cz

Škutypa

Škutypa
Novinky/sdělení:
13.12.2015 15:32:38
Na náušnice používám výhradně hypoalergenní nerezové afroháčky a puzety a na náušnice 2v1 nerezový drátek
Další novinky...

FIMO, CERNIT, PRYSKYŘICE, KORÁLKY.....magická slůvka, při jejichž vyslovení mě začínají svrbět prsty a probouzí se fantazie . Jsem hravá, ale i vážná, jsem silnej ročník 74, ale mám kolem sebe mládí, občas mám náladu pod psa, ale většinou se ze života raduju a užívám si ho plnými doušky. V mé nabídce najdete tedy šperky nejen klasické a "vážnější", ale i veselé a žertovné.

A protože nemám ráda dlouhé úvody a nejsem velký řečník, s přáním příjemně strávených chvil, otevírám dveře svého obchůdku a všechny srdečně zvu a vítám.

                                                                                            Škutypa

 

V jednoduchosti je krása.....

 

Vzhledem k ruční práci a k tomu, že jsem člověk a ne stroj, se výrobky (z fima a cernitu) mohou v nepatrných detailech lišit od fotografie, což každému z Vás zaručuje, že budete mít ORIGINÁL, protože nelze vyrobit dva naprosto identické výrobky. Kdo polymery zná ví, o čem mluvím a kdo je ještě nezná, vřele dopručuji.

 

 

A na úplný závěr: jsem prý povinna své zákazníky informovat o obchodních podmínkách. Tak tady jsou. Jsou to obecné podmínky pro všechny shopy a e-shopy, ale v mém obchůdku platí stále stejné pravidlo a podmínky jako v létech minulých - budu se i nadále snažit udělat maximum pro spokojenost svých zákazníků. Netrhám hlavy ani uši, neškrábu oči, nekoušu, jen občas remcám, ale to naštěstí nikdo neslyší:-)) Zkrátka a dobře - pokud bude mít někdo z Vás speciální přání (jinou barvu, velikost, komponenty........) stačí napsat zprávu do vnitřní pošty, zde na profilu, nebo k objednávce a budeme se společně snažit najít kompromis k oboustranné spokojenosti. A pokud se někomu moje zboží po převzetí přestane líbit (tady bych remcala hodně, protože u každého zboží jsou doplňkové fotografie a popisky s rozměry a vracet náušnice či náhrdelník po roce nošení je samo o sobě nesmysl) akceptuji  vrácení zboží pouze do 14 dnů od převzetí. V tomto případě pak vracím náklady vynaložené na poštovné jen ty nejnižší a pouze ode mne k Vám.

Zastávám heslo: Nebojme se komunikovat!

A to už je opravdu vše.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.