cz
Svítící nábytek

9.9.2011 | POTVORA.klara

Máte rádi originalitu a designové "vychytávky"? Chcete, aby vás obklopovaly nápadité a moderní věci? Tak to vás určitě zaujme svítící nábytek! Že jste o něčem podobném ještě neslyšeli? Tak se teď pojďme společně podívat...

 

 

Nábytková kolekce, ve verzi LED osvětlení na dálkového ovládání, je revolučním řešením ve světě designového nábytku.

 

 

Designový světelný stůl značky MOREE je nejen zdrojem světla, ale zároveň i objektem, který poutá pozornost. Použitím barevných žárovek se promění bytový doplněk ve světelný objekt, který lze upravit podle Vašeho přání.

 

 

 

 

 

 

 

Designový světelný obal na květináč značky Moree, je určený pro interiér i exteriér. Skvěle zazáří ve vašem pokoji, ale bude i výborným designovým prvkem do zahrady nebo na terasu.

 

 

 

 

 

 

Designový světelný konferenční stůl značky MOREE je ideální odkládací stolek, má dokonalou výšku, nejlépe se hodí k místu, kde se nachází křeslo nebo pohovka. Nabízí tak ideální odkládací prostor pro koktejlové skleničky, časopisy a další věci. Jeho nepřímé osvětlení vytvoří odpovídající atmosféru.

 

 

 

 

 

Technologie LED Multicolor

Tento nábytek společnosti disponuje kvalitními LED žárovkami v provedení Multicolor, jenž nám umožní za pomoci dálkového ovládání, řídit barevné spektrum. Se stávající náladou nebo probíhající akcí, můžeme jednoduše změnit barvu nábytku. Smícháním základních barev, kterými jsou červená, zelená a modrá, lze individuálně nastavit požadovaný barevný odstín nebo zvolit některou z předdefinova­ných barev.

 

Svítící nábytek není jen výsadou výstav moderního designu, tento nábytek si můžete běžně koupit například na www.devilshop.cz.

 


Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Komentář od uživatele linda51 10.9.2011 16:49:49 Prostě paráda !

Ale do mého starého typu bytu a obýváku bohužel ne ! jen toužit po takové kráse mohu, že holky !Smějící se

Komentář od uživatele Jitule 9.9.2011 20:22:55 Super tip

Výborný tip, fakt se mi takové designové vychytávky líbí.. super..

Komentář od uživatele Ivuš 9.9.2011 20:12:59 Super

TAk tohle jse mi líbí, něco takového jsem ještě neviděla.. obzvlášť ten stůl bych si u mě v obýváčku uměla představit moc hezky...:-)