cz

Ovčí babička

Ovčí babička
Novinky/sdělení:
3.3.2018 20:05:23
Milé návštěvnice i návštěvníci mého obchůdku, s lítostí oznamuji, že po úpravě poštovného a několik nevyzvednutých objednávek, neposílám výrobky na do...
Další novinky...

Milé návštěvnice těchto krásných stránek, žiji uprostřed přírody, kolem sebe mám les a louky - městské kamarádky mi závidí.

Pletu, háčkuji, maluji na hedvábí.

Na pletení mám nejradějí merino, jenže je dost těžké, Vynikající je úžasná alpaka - vlna z domestikovaných lam - a když se spojí s hedvábím, je to něco úžasného, ale drahého. I když je pravda, že barety, které jsem z nich měla upletené, zmizely velice rychle a jako první.

Lehké pleteniny jsou z akylu a mixu s merinem nebo nejčastěji mohérem. Výrobky jsou lehké, heboučké a vůbec jsou krásné. Usmívající seMrkající

95% materiálu mám od fy DROPS nebo SCHACHENMAYR, 5% od našich výrobců VLNAP,VSV, všichni mají testovaný materiál pro děti. Ostatní fy dovážejí zboží z různých států - Francie, Polsko, Urugvay, Turecko - to nejčastěji a nechávají si je adjustovat přímo pro sebe.

Znovu objevujeme další přírodní materiály jako bavlnu, len, bambus, ale také technické vymoženosti zasahují do našich klubíček a to je mikrovlákno, které dává pletenině úžasné tepelné vlastnosti.

 

 

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.