cz

Odrobinka

Odrobinka

 

!!!  Věnujte prosím pozornost při výběru správné velikosti (klidně můžete napsat míry prsa-pas a boky do poznámky v objednávce nebo neváhejte napsat předem a poradit se) !!!

 

Milé dámy, slečny, kamarádky a známé...

 

Moje tvorba je můj koníček a vznikla právě touhou se lišit a přijít vždy s něčím jiným, než je běžná konfekce . Mám ráda originalitu, protože každá jsme originál a oblečením to lze snadno podtrhnout.
Pokud vás nějaký kousek osloví natolik, že se do něj rozhodnete investovat, tak moje "tajné" přání je, abyste se v něm cítila, že být ženou je úžasné!

Anna Odrobiňáková - Odrobinka :)

 

 

Údržba oděvů :
Malované halenky prosím ručně prát mácháním ve vlažné vodě, sušit volně na ramínku. Trička a tuniky na 30stupňů v pračce.
Dodací lhůtu počítám od přijetí korunek na účet.
Slovensko - mám účet vo VÚB :)

Soutěže :
V roce 2007 jsem skončila na 3. místě v soutěži v šití modelů, kterou vyhlásil OD Prior pro ČR. V roce 2009 jsem se zúčastnila opět a skončila jsem na 2. místě. Mezi moje první a věrné zákaznice patří kamarádky, které mi také doporučily Potvor.Způsob dopravy
Česká pošta -jednotné poštovné 70kč, zboží bude doručeno v obálce nebo balíčku. V případě ztráty penízky vrátím,nebo zhotovím nový model ! Dobírka je taky možná po domluvě předem od 120kč (podle velikosti zásilky).

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.