cz

Zvonkohra - zvonečkový závěs

299,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
130,- Kč
250,- Kč

Popis

Nejen o vánočních svátcích, ale i během roku mohou malé zvonečky zpříjemnit domácí atmosféru.....

Závěs, girlanda, je vyrobena z 8 malých zvonečků a jednoho velkého zvonku. Zvonky jsou pleteny z pedigu přírodní barvy a jsou impregnovány včelím voskem.

Celková výška závěsu je cca 55 cm. Spodní průměr velkého zvonku je 10 cm. Zvonky jsou zdobeny stuhou v tmavomodré barvě se stříbrnými okraji a navázání je provedeno na voskované šňůrce tmavomodré barvy. Velký zvonek má srdíčko z dřevěného korálku barveného na modrou barvu, malé zvonky mají srdíčka z dřevěných korálků přírodní barvy.

Výroba je vzhledem k použitému velice tenkému pedigu a množství zvonečků pracná na přesnost i čas. Výsledek stojí rozhodně za to a zvonková ozdoba bude dlouho krásná a vždy originální a s přírodním nádechem a lidským umem bude naplňovat tradici Vánoc po dlouhé roky. Ozdobu si můžete sami přizdobit dle svých požadavků na barevnost pentličkami s vánočním či jiným vzorem :o).

Impregnace včelím voskem patří mezi nejlepší impregnace pedigu vůbec. Včelí vosk dodá ozdobám slámový, medový vzhled a ozdůbky jsou příjemně voňavé a velmi pevné, snadno odolají náhodnému pádu.......

Můžete kombinovat s dalšími ozdobami z mého obchůdku. Protože se jedná o přírodní materiál a impregnaci včelím voskem, nemusí mít ozdoby jeden barevný ton, všechny dohromady spolu ale báječně ladí.

Cena za kus.

Děkuji, že nekopírujete mé zboží :o)

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.