cz

Zlatý orgonit * otevírací medailon Srdíčko

Zlatý orgonit * otevírací medailon Srdíčko
vyprodáno

Popis

Objednáváte konkrétní ks dle vyobrazení.

* dárkově baleno s Certifikátem

Tento orgonitek je vyroben při Úplňku. Orgonitek bude mít silnější vibrace a rychlejší tok energii.

Úplněk/ nejsilnější fáze měsíce - byl vždy považován za magický den - měsíc má vliv na naše tělo i psychiku a na různé přírodní úkazy.

Zacílení: zvýraznění ženskosti / vitalita / kreativita / energie / ochrana / troška magie

Podrobný popis / certifikát bude přiložen.

Bude přiložena rada / návod jak využít orgonit k mentální technice ALFA / pozitivní myšlení.

Orgonitek v krásném srdíčku / zlatá barva kovu.

Zavěšení je v ceně * řetízek v barvě zlata 45 cm, spočívá v dekoltu.

Zavěšení i délku je možnost změnit na saténovou šňůrku ( zlatou nebo černou )

Nabízím vám malý orgonitek schovaný v otevíracím medailonku, který můžete nosit jako šperk - nebo si ho položit na své oblíbené místo, kde trávíte více času, můžete ho mít i u postele, dosah orgonitové energie 8 m ( záleží na vnímavosti majitelky ). Může si ho zavěsit do prostoru a tím tento prostor přetvářet - nabíjet pozitivní energií.

Orgonitový medailonek - obsahuje kovové špony, jeden výběrový hrot laserového křišťálu s měděnou spirálou ( laserový křišťál - tento druh křišťálu je jeden z nejvzácnějších pro svoji čistotu / průzračnost a pro krásné rovné tvary se souměrnou špičkou.

Dále obsahuje - kabošonek Karneolu, přírodní hrot Ametystu, přírodní Avanturin.

Rozměr přívěsku zavřeného 2,5 x 2,3 cm - barva kovu zlatá.

Majitele tohoto přívěsku bude orgonová energie chránít před negativní energií ( ze všech elektrospotřebičů, mobilů, PC záření - zlých energií ) Bude jeho talisman.

Bude vám pomáhat odstraňovat negativity ve vašem okolí a hlavně bude negativitu přetvářet na pozitivitu ve všech směrech.

Karneol - KÁMEN žENY polodrahokam o kterém se traduje, že přináší nositeli vitalitu / energii. Má povzbuzující účinky - vnitřně nám dodává radost i z maličkostí, které jindy přes starosti nevnímáme.

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru, nejúčinější polodrahokam. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka země...

Křišťál - nejvšestrannější a nejúčinnější drahokam, dodává nám energii, vitalitu... celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády

Avanturin - rozsévá tichou radost a klid, které ovlivňuje stres a nervozita

Ametyst - životní síla a energie, kámen čistoty duše a klidu. Také se mu říká kámen králů - skoro vždy byl vsazen do královských šperků. Odstraňuje veškeré toxicity, přisuzuje se mu, že majiteli napomáhá snižovat účinek alkoholu, používá se i při odvykání kouření apod. Ametyst také dokáže člověka vnitřně uklidnit, dodat mu energii - je vhodný i do ložnice pro kvalitnější spánek.

Rada pro alergiky na kov ( sama jsem atopik/alegik ) medailonky nosím buď na kůži nebo na saténové černé šňůrce ( jemná/příjemná ) v délce 80cm - medailonek spočívá těšně pod prsy. Při této délce není třeba kovové zapínání, jen jsem si udělala uzlík zafixovaný bezbarvým lakem na nehty a lehce tento medailonek přetáhnu i přes účes.

Před odesláním každý výrobek nabíjím vlastní Energií.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.