cz

Velociped - Achát +

1 221,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
69,- Kč
150,- Kč

Popis

Originální Autorský šperk "Velociped - Achát +"

POPIS: Tento exkluzivní šperk je vyroben ve stylu steampunk, je opravdu rozměrný a nepřehlédnutelný. Ústředním kamenem je kabošon hadího Achátu v červené barvě. Sedátko představuje specialitka v podobě "obyčejného", černého kamínku, přivezeného z Japonska - takovými kamínky jsou vysypány cestičky před císařským palácem.:-)
Kámen není podložený ze spodní strany, ale je pevně zasazen.
Ve šperku jsou dále zakomponovány komponenty z mědi a nerez oceli (kola, světlo, blatník, apod.) Řidítka, šroubky i "krajkový" rám jsou vyrobeny z mědi a cínu.
Šperk není určen k nošení na dlouhém závěsu, ale do výstřihu (na látce by mohl zadrhávat). Také nejspíš není vhodný pro každodenní běžné nošení, ale hodí se ke zvláštním příležitostem.
Šperk je vyroben ručně, patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

Barevnost fotografií se může lišit podle nastavení monitoru.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, Achát hadí

ROZMĚRY (š,v,t): 8,5 - 9,5 - 1,2cm.
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: řetízek, nebo kůže v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii.
K délce kůže dávám vždy prodlužovací řetízek.

Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost. Na přání mohu vyměnit za bižuterní karabinku.

O tomto minerálu se říká že:

ACHÁT

Podle řeky Achates, dnes Drillo na Sicílii

Znamení Býka, Štíra

Čakra převážně základní, ohnivý achát - mimo základní i čela a třetího oka

Acháty v nás prohlubují fantazii, kreativitu, odvahu, vytrvalost a vůli k životu. Posiluje v nás vědomí vlastní identity, pud sebezáchovy, ochraňuje nás před působením nežádoucích vlivů a obdarovává důvěrou ve vlastní schopnosti. Vede nás k přímému jednání a k tvorbě správných slov při komunikaci s bližními i nepřáteli. V základním centru posiluje rozplozovací orgány u mužů i žen, pomáhá při porodu. Snižuje teploty, mírní horečnatá infekční onemocnění, utišuje nejrůznější bolesti, alergie a kožní problémy.
Růžový achát podporuje těhotenství a ochraňuje plod v matčině těle.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.