cz

Tepaná sada - KORÁL ČERVENÝ - hypoalergenní chirurgická ocel

505,- Kč
1 ks
7 dnů
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
60,- Kč

Popis

Sada, náušnice + přívěsek "KORÁL ČERVENÝ" - vyrobená ručně z chirurgické oceli, tepaná, drátkovaná s korálem červeným. Korál červený mohu vyměnit za další barvy - oranžová, růžovo-oranžová, zelená (tmavá) a zelená (světlá-mentol).

Vhodné pro alergiky.

Délka přívěsku (včetně závěsu-háčku) cca 6cm, délka náušnic (bez háčku) cca 5cm, silikonové zarážky.

K přívěsku je možné zakoupit obruč nebo řetízek (v nabídce mám více druhů řetízků).

Náušnice i přívěsek jsou v nabídce také samostatně

KORÁL

Korál je silným ochranným kamenem (kosterním pozůstatkem). Chrání před nehodami, projevy násilí, otravou a neplodností (především u žen). Korál pochází ze dvou řeckých slov "dcera moře". Způsobuje u svého majitele vnitřní změny. Vyhání pošetilost, nervozitu, strach, depresi, vražedné myšlenky, paniku a noční můry. Dodává rozumu, prozíravosti, odvahy a moudrosti. Vyvolává klidný spánek a zahání rozrušující sny. Je-li věnován dítěti jako dar, zajistí jeho budoucí zdraví. Přitahuje lásku a štěstí.

Léčebné využití: reguluje menstruační výtok, pomáhá ostranit poruchy trávení, veškeré bolesti trávicího ústrojí, oční potíže. Zastavit krvácení.

Chirurgická ocel Osteofix - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný-drží stálý tvar, hypoalergenní-vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

Objednávku odesílám v termínu,který je psaný u výrobku-až po připsání platby na účet.Termíny nejsou u všech výrobků stejné.

Uvedené odesílací termíny jsou: 1 týden, jen některé šperky mají psané 2 týdny-po přijetí platby.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.