cz

Svatební pokladnička s novomanželi malá - dofialova

331,- Kč
3 ks
7 dnů
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
80,- Kč

Popis

Dřevěná pokladnička je pečlivě opracovaná, ručně malovaná akrylovou barvou a decentně žíhaná. Dozdobená je dvěma dřevěnými výřezy nevěsty a ženicha. Rozměry pokladničky cca 11,5 x 7 x 7 cm, výška novomanželů 8 cm.

Pokladnička má vysouvací dno pro snadné vysypání úspor. Dobře poslouží k uložení peněžního svatebního daru.

Barva pokladničky na Vaše přání. V případě zájmu se mohou postavičky "rozestoupit" a mezi ně dopíšu jména novomanželů a datum svatby.

Samozřejmě není problém změnit i název navrchu pokladničky, mohu napsat např. "NA SPOLEČNOU BUDOUCNOST", "NA SPOLEČNOU CESTU ŽIVOTEM", "NA SVATEBNÍ CESTU", "NOVOMANŽELŮM"...

Na přání mohu na dno kasičky připsat věnování.

Svou představu ohledně nápisů a barev mi napište vnitřní poštou, budu se snažit vyhovět Vašim představám.

Dodací podmínky:

Standardně posílám Českou poštou jako "doporučený balíček", poštovné je v tomto případě 80,- Kč a doba doručení 4-8 pracovních dní od připsání platby na účet.

Pokud na zásilku spěcháte, uveďte to prosím v poznámce pod objednávkou a já odešlu Českou poštou jako "balík do ruky", poštovné je v tomto případě 115,- Kč (výši upravím při přijetí objednávky) a doba doručení max. do 4 pracovních dní od připsání platby na účet.

K uvedené době si prosím připočtěte 1-2 dny, které trvá bankovní převod a které využiji na výrobu zboží na míru, pokud není skladem.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Máte-li zájem dozvědět se, jak vznikají moje svatební pokladničky, navštivte můj blog.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.