cz

spona Slečna Drsňák

167,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
52,- Kč
85,- Kč

Popis

epřehlédnutelná francouzská spona ve steampunkovém duchu, nejen pro vyznavače tohoto módního stylu.

Rozměry: Kvalitní kovový klips měří 8,5 cm (měřeno po obvodu), z toho čistá míra pro vlasy je 6 cm. Filcový pásek překrývá klips na délku asi o 1 cm z každé strany, je tedy dlouhý necelých 11 cm a na šířku měří 1,5 cm. Filcový pásek je silný zhruba 1 cm, nábojnice měří 2 cm a má průměr 9 mm.

Materiál: bezniklová francouzská spona, silný černý filc, nit, obuvnická nit, recyklované mosazné nábojnice, mosazný drát, bižuterní kov, dřevěné korálky.

Technika: Kovové dílky jsem naketlovala na dvě vrstvy 4 mm silného filce, poté přišila na sponkový základ. Nepoužila jsem žádné lepidlo, pouze trochu plastové taveniny z aranžérské pistole, ta je samozřejmě skryta vevnitř a není vidět. Spona je z rubu hladká, začištěná.

Údržba: Běžný prach či vlasy nejlépe odstraníte lepicím válečkem nebo lepicí páskou. Sponka vám při opatrném zacházení vydrží dlouho. Zejména dbejte na to, aby byla uložena zvlášť, nejlépe v krabičce; nenoste ji jen tak pohozenou v kabelce.

Pokud chcete čelenku darovat, vyberte si u mne šitý dárkový sáček 19 x 15 cm nebo plechovou krabičku 9 x 9 cm.

Klíčová slova: steampunková spona, steampunk do vlasů, černá spona, slavnostní spona, Verne, století páry, vynález, spona s nábojnicí, steampunk style, gothic,  stylová spona, spona fantasy, extravagantní spona, netradiční spona, francouzská spona

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.