cz

Sheriff, cedulka na karabině

222,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
52,- Kč
85,- Kč

Popis

Skvělý dárek pro každého šéfa, šerifa, prezidenta chlapáků... prostě pro NĚHO!

Autorská cedulka na karabině.

Příjemná, měkká, prakticky nezničitelná cedulka na karabině.

K připnutí kamkoli - na batoh, kliku, opasek, nástěnku, na stěnu, ke klíčům...

Můj vlastní nápad napříč technikami. Několikahodinová ruční práce od začátku do konce.

Nápis v černobílé kombinaci jsem vlastnoručně vyrobila ze smršťovací fólie: nakreslila, napsala, (samozřejmě mnohem větší a zrcadlově obrácené), odírkovala, upekla, vylisovala, několikrát natřela průhledným a bílým akrylovým lakem. Kresba je tedy na rubu.

Nápis jsem ozdobným stehem přišila dvojitou perlovkou k filcu. Spodní vrstva filcu (ta šedá) je 5 mm silná, takže cedulka v zásadě drží tvar. Doplnila jsem naketlovanými flitry a připevnila na řetízek s karabinou a přívěsky (revolver, hvězda, klobouk). V případě potřeby lze řetízek s karabinou lehce sundat.

Nepoužila jsem žádný lak ani lepidlo na fujtajblové bázi; laky jsou akrylové, tedy vodou ředitelné. Vrstvy filcu jsou kromě přišití a nýtkování drobně fixovány tavnou pistolí.

Materiál: plast, filc, kov, perlovka, flitry. Pomocný materiál: akrylové laky, plastová tavenina, fixy. Šedý filc je polyesterový.

Rozměry: celá natažená vč. řetízku s karabinkou 19 cm, samotná cedulka má 10,8 x 4,3 cm, výška písmen 1 cm; karabinka 35 x 13 mm. Šedý filc má tloušťku 5 mm.

Na přání mohu cedulku vytvořit s tenkými filcy v jiných barvách nebo v jiné barvě kovových částí (platina). Stejný nápis můžu udělat v jiném provedení, např. brož, přívěsek, visačka...

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.