cz

Šedá rouška s nápisem Ještě žiju!

120,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
55,- Kč

Popis

Šedá unisex či pánská dvouvrstvá tvarovaná bavlněná rouška s ručně psanou nášivkou.

Líc: šedé bavlněné plátno

Rub: jemný bavlněný popelín

Rozměry: Prosím měřte! Od ucha k uchu cca 22 cm, od nosu pod bradu cca 16,5 cm. Na ilustračních fotkách vidíte, jak rouška sedí.

Zavazování: V každém tunýlku plochá gumička, upravte si dle potřeby k zavázání za uši. Nápis: textilní barvou, zažehleno, používám kvalitní textilní barvy. Šiju výhradně z nových látek, které jsou předsrážené.

Údržba: Před prvním použitím doporučuji přežehlit. Prach a drobná smítka lze očistit lepicím válečkem. Perte na 40 ° nejlépe na šetrný program a v pracím sáčku, žehlete oboustranně na 2 puntíky (150 °).

Sterilizace roušky

1.způsob: Vložte roušku do kastrolu s horkou vodou, přiveďte k varu, nechte varem projít a pomalu vychladnout.
2.způsob: Dejte roušku na pařáček, jako když ohříváte knedlíky. Nechte pár minut propařovat, pak kastrol odstavte a nechte vychládat.

Sterilizaci mám vyzkoušenou, doma napařujeme jako knedlíky, roušky se tolik nenacucají vodou a rychleji uschnou.

pánská rouška, rouška pro muže, rouška s nápisem, rouška pro kluky, vtipná rouška, rouška pánská, rouška jednobarevná, rouška černá, rouška šedá, rouška modrá, rouška maskáčová, rouška s obrázkem, rouška s motivem, rouška pro teenagera, rouška zdobená, rouška army styl, rouška vtipná, rouška s humorem, rouška s hláškou, rouška s textem, rouška s nášivkou, pivo, hospoda, káva, kafe, kavárna, prymula, plukovník, rozkaz, ministr zdravotnictví, vtip na covid, vtipy na prymulu, vtipem proti covidu, superhrdina, opatření, lockdown, kovid, kovid19, maskáčová rouška, James Bond, agent, 007, rouska panska, panska rouska, rouska s nasivkou, rouska s vtipem, rouska s napisem, šedá rouška, rouška šedá, seda rouska, rouska seda

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.