cz

Šedá rouška s nápisem Gentleman

120,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
55,- Kč

Popis

Berme život s humorem! Dvouvrstvá tvarovaná bavlněná rouška s ručně psaným nápisem.

Líc: šedé bavlněné plátno

Rub: vzorovaný bavlněný popelín, příjemný na tvář

Rozměry: Prosím měřte! Od ucha k uchu cca 22 cm, od nosu pod bradu cca 16,5 cm. Na ilustračních fotkách vidíte, jak rouška sedí.

Zavazování: V každém tunýlku plochá gumička, upravte si dle potřeby k zavázání za uši. Nápis: textilní barvou, zažehleno, používám kvalitní textilní barvy. Šiju výhradně z nových látek, které jsou předsrážené.

Údržba: Před prvním použitím doporučuji přežehlit. Prach a drobná smítka lze očistit lepicím válečkem. Perte na 40 ° nejlépe na šetrný program a v pracím sáčku, žehlete oboustranně na 2 puntíky (150 °).

Sterilizace roušky: Vložte roušku do kastrolu s horkou vodou, přiveďte k varu, nechte varem projít a pomalu vychladnout. Nebo dejte roušku na pařáček, jako když ohříváte knedlíky. Nechte pár minut propařovat, pak kastrol odstavte a nechte vychládat.

Sterilizaci mám vyzkoušenou, doma napařujeme jako knedlíky, roušky se tolik nenacucají vodou a rychleji uschnou.

pánská rouška, rouška pro muže, rouška s nápisem, rouška pro kluky, vtipná rouška, rouška pánská, rouška jednobarevná, rouška černá, rouška šedá, rouška modrá, rouška maskáčová, rouška s obrázkem, rouška s motivem, rouška pro teenagera, rouška zdobená, rouška army styl, rouška vtipná, rouška s humorem, rouška s hláškou, rouška s textem, rouška s nášivkou, pivo, hospoda, káva, kafe, kavárna, prymula, plukovník, rozkaz, ministr zdravotnictví, vtip na covid, vtipy na prymulu, vtipem proti covidu, superhrdina, opatření, lockdown, kovid, kovid19, maskáčová rouška, šedá rouška, rouška šedá, rouska seda, seda rouska, panska rouska, rouska panska, rouska pro muze

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.