cz

První botičky, capáčky, bačkůrky - oliva, olivová

689,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
100,- Kč
150,- Kč

Popis

Botičky, bačkorky, capáčky................ nožičky pod tou nejlepší ochranou :o), pěkně v suchu. Na první krůčky nebo třeba jako praktický doplněk při nošení dítěte v šátku. Díky vlastnostem ovčího rouna s celoročním použitím, pohodlím a tepelným komfortem v létě i v zimě.

Jsou určeny především jako první botičky pro batole, které vstává či začíná ťapat nebo jen tak sedí. Můžete je věnovat jako krásný dárek při sdělení početí Vašeho následovníka, a to s pozdější možností jejich využití.................

Botičky jsou vyroveny z česance argentinského merina (velice jemného ovčího rouna v kvalitě 20 mikronů) barveného dle norem Öko-Tex standard 100 na světle olivovou barvu na vnější straně a v kombinaci s přírodní (světlince béžovou) na straně vnitřní . Rouno takové jemnosti může přijít do styku přímo s pokožkou a nekouše.

Jsou vyrobeny technikou mokrého plstění ovčího rouna.

Díky skvělým vlastnostem ovčího rouna se v takovýchto botičkách noha ani nepotí, ani jí není zima. Vlákno ovčí vlny má totiž jedinečné vlastnosti (v zimě hřeje, v teple chladí, pohltí až 50 % vlhkosti, než poznáte, že je mokré, dýchá a přirozeně odvádí vlhkost). Více o vlastnostech ovčí vlny naleznete zde.

Botičky jsou určeny pro děťátko cca ve věku od 6-12 měsíců. Mají velikost 18. Vnitřní délka stélky je 12 cm a jsou formovány na obubnickém kopytu, aby odpovídaly všem požadavkům na velikost botičky pro naše nejmenší. Přední venkovní výška u jazyku je cca 7 cm, u patičky cca 6,5 cm. šířka v přední části u prstů je cca 6 cm.

Dírky jsou opatřeny průchodkami. Tkaničky jsou z umělé kůže v bílo-béžové barvě, po zavázání dobře drží a nerozvazují se.

Botičky budou odeslány v této dárkové krabičce :o)

Podšity jsou protisluzovou látkou, která zabrání nechtěnému podklouznutí.

Cena za tento pár.

Stále se rozhodujete, jaké pořídit svému děťátku první botičky, bačkůrky, capáčky..... Milujete jej a uděláte pro něj to nejlepší. Udělejte si tedy chvilku a podrobně a důsledně si pročtěte a seznamte se s tímto článkem. Tisíce let se rodili a vyrůstali zdraví a statní lidé, bez výdobytků, pomůcek a tzv. berliček současné doby, které jsou nám vnucovány. Já i moje rodina jsme přesvědčeni, že má článek pravdu. A co Vy? Už víte, jaké pořídit Vašemu děťátku P R V N Í botičky?

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.