cz

První botičky, capáčky, bačkůrky - nebeské

První botičky, capáčky, bačkůrky - nebeské
vyprodáno

Popis

Botičky, bačkorky, capáčky,................ nožičky pod tou nejlepší ochranou :o), pěkně v suchu. Do kočárku, postýlky, na hrací deku nebo třeba jako praktický doplněk při nošení dítěte v šátku. Díky vlastnostem ovčího rouna s celoročním použitím, pohodlím a tepelným komfortem v létě i v zimě. Vhodné pro alternativní nošení v šátku :o).

Jsou určeny především jako první botičky pro batole, které vstává či začíná ťapat nebo jen tak sedí či leze...... Můžete je věnovat jako krásný dárek při sdělení početí Vašeho následovníka, a to s pozdější možností jejich využití.................

Botičky jsou vyrobeny z česance argentinského merina (velice jemného ovčího rouna v kvalitě 20 mikronů) barveného dle norem Öko-Tex standard 100 na azurovou barvu vně a přírodní (světloulince béžová) uvnitř botky. Rouno takové jemnosti může přijít do styku přímo s pokožkou a nekouše.

Jsou vyrobeny technikou mokrého plstění ovčího rouna. Jde o ruční techniku výroby, což znamená, že výrobky nemusí být zcela identické.

Díky skvělým vlastnostem ovčího rouna se v takovýchto botičkách noha ani nepotí, ani jí není zima. Vlákno ovčí vlny má totiž jedinečné vlastnosti (v zimě hřeje, v teple chladí, pohltí až 50 % vlhkosti, než poznáte, že je mokré, dýchá a přirozeně odvádí vlhkost). Nožičky Vaší ratolesti budou vždy v suchu. Botka přizpůsobí tvar nožičce a poskytne jí prostor a komfort. Vyšlápne se přizpůsobí nožce.

Přírodní vlastnosti vlny:

Vlna izoluje proti teplu a chladu
Vlna je zdravá
Vlna je nehořlavá
Vlna je odolná statice
Vlna více odolává špíně
SUCHÉ TEPLO
VHODNÁ PRO ASTMATIKY
VHODNÁ PRO ALERGIKY

Botičky jsou určeny pro děťátko cca ve věku od 6-12 měsíců. Mají velikost 18. Vnitřní délka stélky je 12 cm a jsou formovány na obuvnickém kopytu, aby odpovídaly všem požadavkům na velikost botičky pro naše nejmenší. Obecně platí, že je velikost schopna se přizpůsobit až o jedno číslo více, protože dojde k vyšlápnutí vlny. Přední venkovní výška na střed horní dírky je 5,5 cm, v horní části u zaoblení 7 cm, u patičky cca 6,5 cm, šířka v přední části u prstů je cca 6 cm.

Dírky jsou s průchodkami ve stříbrné barvě. Tkaničky jsou z umělé broušené kůže barvené na tmavě modrou o délce 70 cm. Velice dobře drží a nerozvazují se, je třeba je při zavazování dobře utahovat po jednotlivých patrech dírek. Botičky jsou podšity protiskluzovou látkou v tmavě modré - navy barvě. Ručně šito dvojitou kovářskou nití tmavě modré barvy, a to včetně ozdobného prošití v okolí dírek.

Botičky budou odeslány v této dárkové krabičce :o)

Cena za tento pár.

Stále se rozhodujete, jaké pořídit svému děťátku první botičky, bačkůrky, capáčky..... Milujete jej a uděláte pro něj to nejlepší. Udělejte si tedy chvilku a podrobně a důsledně si pročtěte a seznamte se s tímto článkem. Tisíce let se rodili a vyrůstali zdraví a statní lidé, bez výdobytků, pomůcek a tzv. berliček současné doby, které jsou nám vnucovány. Já i moje rodina jsme přesvědčeni, že má článek pravdu. A co Vy? Už víte, jaké pořídit Vašemu děťátku P R V N Í botičky?

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.