cz

První botičky, capáčky, bačkůrky - Cestou necestou

1 332,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
100,- Kč
150,- Kč

Popis

Botičky, bačkorky, capáčky................ nožičky pod tou nejlepší ochranou :o), pěkně v suchu. Na první krůčky nebo třeba jako praktický doplněk při alternativním nošení dítěte v šátku. Díky vlastnostem ovčího rouna s celoročním použitím, pohodlím a tepelným komfortem v létě i v zimě.

Jsou určeny především jako první botičky pro batole, které vstává či začíná ťapat nebo jen tak sedí či leze...... Můžete je věnovat jako krásný dárek při sdělení početí Vašeho následovníka, a to s pozdější možností jejich využití................. Jsou originální, luxusní, jedinečné, designové.....

Botičky jsou vyroveny z česance argentinského merina (velice jemného ovčího rouna v kvalitě 20 mikronů) barveného dle norem Öko-Tex standard 100 na černou barvu a podbarveny pestrou škálou dalších barev. Rouno takové jemnosti může přijít do styku přímo s pokožkou a nekouše.

Jsou vyrobeny technikou mokrého plstění ovčího rouna. Jde o ruční techniku výroby, což znamená, že výrobky nemusí být zcela identické.

Díky skvělým vlastnostem ovčího rouna se v takovýchto botičkách noha ani nepotí, ani jí není zima. Vlákno ovčí vlny má totiž jedinečné vlastnosti (v zimě hřeje, v teple chladí, pohltí až 50 % vlhkosti, než poznáte, že je mokré, dýchá a přirozeně odvádí vlhkost). Nožičky Vaší ratolesti budou vždy v suchu. Botka přizpůsobí tvar nožičce a poskytne jí prostor a komfort.

Přírodní vlastnosti vlny:

Vlna izoluje proti teplu a chladu
Vlna je zdravá
Vlna je nehořlavá
Vlna je odolná statice
Vlna více odolává špíně
SUCHÉ TEPLO
VHODNÁ PRO ASTMATIKY
VHODNÁ PRO ALERGIKY
VHODNÁ PRO REVMATIKY

Botičky jsou určeny pro děťátko cca ve věku od 6-12 měsíců. Mají velikost 18. Vnitřní délka stélky je 12 cm a jsou formovány na obuvnickém kopytu, aby odpovídaly všem požadavkům na velikost botičky pro naše nejmenší. Přední venkovní výška u jazyku je cca 7,5 cm, u patičky cca 7 cm, šířka v přední části u prstů je cca 6 cm.

Dírky jsou opatřeny průchodkami ve stříbrné barvě. Tkaničky jsou z umělé kůže v černé barvě, po zavázání dobře drží a nerozvazují se. Botičky jsou ozdobeny bohatou výšivkou po celém obvodu obou botiček. Přestože mají černý základ, působí vesele a něžně, holčičkovky :o)

Podšity jsou protisluzovou látkou v černém provedení, která zabrání nechtěnému podklouznutí. Šity jsou dvojitou kovářskou černou nití po obvodu podrážky a po obvodech botiček včetně jazyka.

Technika výroby plstění mokrou cestou je velice náročná na čas. Tato ruční výroba včetně kompletace (obšití, vyšití, průchodky......) trvá dohromady okolo 7 hodin. Cena včetně materiálů tedy odpovídá.

Botičky budou odeslány v této dárkové krabičce :o)

Cena za tento pár.

Stále se rozhodujete, jaké pořídit svému děťátku první botičky, bačkůrky, capáčky..... Milujete jej a uděláte pro něj to nejlepší. Udělejte si tedy chvilku a podrobně a důsledně si pročtěte a seznamte se s tímto článkem. Tisíce let se rodili a vyrůstali zdraví a statní lidé, bez výdobytků, pomůcek a tzv. berliček současné doby, které jsou nám vnucovány. Já i moje rodina jsme přesvědčeni, že má článek pravdu. A co Vy? Už víte, jaké pořídit Vašemu děťátku P R V N Í botičky?

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Komentář od uživatele dorina 15.8.2019 7:50:36 botičky

Nádherné!!!Usmívající se