cz

Prstýnek s křišťálem Swarovski - tepaná chirurgická ocel

189,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
65,- Kč

Popis

Prstýnek je zhotovený z chirurgické oceli s atestem zdravotní nezávadnosti a je vhodný i pro naprostou většinu alergiků. Má stejně jako všechny prsteny také nastavitelnou velikost kroužku. Zdobí ho kouřově šedá, průhledná kostička křišťálu Swarovski.

Swarovského křišťály jsou po celém světě proslulé svou vysokou kvalitou, díky níž se hodí i pro společensky náročné a sváteční příležitosti. Díky skvělému brusu a vysokému obsahu oxidu olovnatého jsou nadstandardně zářivé a kvalitní. Je to i díky speciální povrchové úpravě, kterou firma Swarovski vyvinula ve spolupráci s Christianem Diorem.

Možná nevíte, že se zakladatel firmy Daniel Swarovski narodil v Čechách, konkrétně v Jiřetíně pod Bukovou v Jizerských horách v rodině brusiče. Rodinnou firmu rozjel poté, co v r. 1892 zkonstruoval nový mechanický brus a přesídlil s firmou do Rakouska. Za pomoci svých synů vybudoval impérium, jehož 16 tisíc zaměstnanců dnes pracuje ve více než 40 zemích světa a které se stalo nejvýznamnějším výrobcem broušeného křišťálu vůbec.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.