cz

Přívěsek...Strom života a duha.

130,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
50,- Kč

Popis

Duha je symbolem naděje, celistvosti, slunečního světla, právě jím je tvořena. Sluneční paprsky rozkládají se v kapičkách vody. Sedm barev duhy je ono tajemné spektrum tvořené prvkem ohně – Sluncem, ve spojení s prvkem vody. Nebeský žebřík má sedm stupňů zasvěcení, sedm nebeských sfér, stejně jako duha, spojovatelka mezi nebem a zemí má sedm barev. Duha, jako symbol milosti, je magickou cestou, po které se vydávají bohové chtějí-li navštívit svět lidí.

Symbol Strom života, který ochrání váš život.

Strom života je symbol dokonalosti, úplnosti a harmonie, který se objevuje v různých modifikacích ve všech velkých mytologiích a náboženstvích světa.Strom života - univerzální symbol stvoření, strom života a nesmrtelnosti. Kořeny má ve vodě v podsvětí, jeho kmen představuje pozemský svět a jeho větve sahají do nebe. Je spojován s životadárným a ochraňujícím vesmírem, z něhož přichází elixír nebo bohatství života. Možnost vstupu do jiných světů.
Přívěsek s lůžkem 3 cm . Celkový průměr - 4 cm.

Motiv je výrazný , ostrých barev , které neblednou pod lehounkou , pružnou a odolnou i při pádu epoxy čočkou . Bižuterní kov je v barvě staristříbra bez niklu . Řetízek je dlouhý 48 cm, zavírání klasickou karabinkou , možno na přání upravit délku.Možno dokoupit náušnice.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.