cz

přívěsek s nábojnicí Sandokan

144,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
55,- Kč
85,- Kč

Popis

Luxusní klíčenka s recyklovanou nábojnicí pro pány i dámy.

Jako vždy jsem nábojnici vyčistila, vyprala, vysušila a naketlovala na kaplík. Pak jsem vše poskládala dohromady s ostatními komponenty.

POZOR! "Stříbrná" nábojnice vypadá velmi luxusně, ale je ze slitiny kovů a nemohu vyloučit přítomnost niklu.

Přívěsky: tygr, kord a dýka.

Komponenty jsou z obecného a bižuterního kovu.

Délky klíčenky 13 cm, délka nábojnice 32 mm, průměr 9 mm, tygr 33 x 20 mm.

Pánská podkafíčka a prostírky najdete tady.

Pánské taštičky najdete tady.

A pokud jste Sandokana nezažili, pak vězte, že Sandokan je fiktivní pirát a válečník devatenáctého století, který se poprvé objevil roku 1883 v románu Itala Emilia Salgariho. Protagonista jedenácti dobrodružných novel je v Jihočínském moři znám jako Malajský tygr nebo Tygr z Mompracemu. O hrdinných dobrodružstvích Sandokana bylo natočeno několik filmů a seriál, hrál jej uhrančivý Kabir Bedi, který byl tehdy v Československu velmi populární. (zdroj: Wikipedie)

stříbrný náboj, stříbrná nábojnice, pánská klíčenka, pánský přívěsek, pro muže, pro pány, pro kluky, klukovský, klučičí, pánské, minimalismus, minimalistický, extravagantní, extravagance, hygge, nordic, industriál, netradiční, nevšední, geometrie, geometrický, steampunk, gothic, horor, upír, ochránce, strážce, talisman, amulet, drobný, drobnost, army styl, voják, policista, šerif, šéf, táta, děda, přívěsek na tašku, myslivec, hajný, lovec, lovecký, les, příroda, biolog, ekolog, recyklace, upcyklace, recyklovaný, tygr

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.