cz

přívěsek Relikvie smrti

167,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
55,- Kč
90,- Kč

Popis

Origoš ozdoba vašeho batůžku.

Nepřehlédnutelný přívěsek na tašku, batoh, kabelku. Nevšední klíčenka. Dlouhá a masivní, takže se vám klíče budou dobře hledat.

Karabina s recyklovanými nábojnicemi a přívěskem tzv. relikvií smrti (symbolizujících kouzelný plášť, kouzelnickou hůlku a kámen mudrců) z knížek o Harrym Potterovi.

Přívěsek jsem spletla ze čtyř dílů pruženky; uzly jsou hustě u sebe, takže pletenina je pevná, má kulatý průřez. Z obou stran jsem ji zakončila mosaznými nábojnicemi, přidala karabinu, pevné dvojité kroužky a přívěsek. Není použito lepidlo.

Materiál: vyčištěné a vyprané mosazné nábojnice; bezniklové bižuterní komponenty české výroby, mosazný drát, česká textilní pruženka, karabina a přívěsek z obecného kovu.

Rozměry: Nábojnice jsou dlouhé 21 mm a mají průměr 10 mm. Spletenina má průměr 11 mm. Karabina 36 x 16 mm. Celá klíčenka je dlouhá asi 17 cm. Přívěsek trojúhelník 28 x 32 mm.

Pošlu v sáčku.

Údržba:
Nábojnice časem chytnou patinu. Pokud vám vadí, stačí je přetřít utěrkou na leštění kovů.
Šňůru lze od běžného prachu očistit lepicím válečkem, případně bodově vlhkým hadříkem.

Přívěsek na batoh, přívěsek ke klíčům, přívěsek na tašku, přívěsek na kabelku, karabina ke klíčům, klíčenka, pánský přívěsek, pánská klíčenka, dárek pro muže, náboj, nábojnice, army, fantasy, gothic, masivní, extravagantní, jednoduchost, jednoduchý, neobvyklý, netradiční, pro štěstí, na ozdobu, talisman, teenager, studentský, pro mladé, cool, in, free, smart, steampunk, mosaz, mosazný, bronzový, kovový, Relikvie smrti, Harry Potter.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.