cz

Přívěsek - OKŘÍDLENÝ ČAROIT - chirurgická ocel

339,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
75,- Kč

Popis

Přívěsek "OKŘÍDLENÝ ČAROIT" - drátkovaný přívěsek, vyrobený ručně z chirurgické oceli, celý ručně tepaný s odrátkovaným minerálem - čaroit.

Vhodné pro alergiky.

Délka přívěsku (včetně závěsu - háčku) cca 6,4 cm.

ČAROIT

Užití: síla, strach, stres, energie, spánek, očista, uvolnění

Vlastnosti: receptivní kámen, přiřazen planetě Jupiter, Neptun a elementu vody. Je to kámen proměny, napomáhá ovlivňovat duši a překonávat strach, obzvláště ten hluboce zakořeněný, vyrovnávat se s mimořádnými změnami na duchovní úrovni, má velkou hojivou moc na tělesné i duchovní úrovni, probouzí bezvýhradnou lásku sám k sobě a pomáhá vyrovnat se s našimi zápornými vlastnostmi, uvádí do rovnováhy zmatené emoce. Pomáhá potlačit stres, obavy, posedlost, frustraci, přeměňuje negativní energii v pozitivní a pocity nerovnováhy uvádí v harmonii a uvolnění. Probouzí srdeční a korunní čakru, pročišťuje auru a ukazuje způsob nápravy karmických předurčení.

Čaroit se nachází pouze na jediném místě na světě - v Jakutsku, poblíž řeky Čary. Naleziště je již slabé, proto je tento krásně zbarvený minerál stále vzácnější.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný - drží stálý tvar, hypoalergenní - vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (dodání je bez krabičky a popisu kamene)

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.