cz

Přívěsek - AMONIT - chirurgická ocel

390,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
75,- Kč

Popis

Přívěsek "AMONIT" - drátkovaný přívěsek, vyrobený ručně z chirurgické oceli, s odrátkovaným krásným, leštěným amonitem.

Délka přívěsku (včetně závěsu - háčku) cca 5,4 cm.

V nabídce máme více druhů zavěšení (řetízků), které si k přívěsku můžete zakoupit.

V nabídce máme i další šperky s amonity.

AMONIT

Fosílie jsou pozůstatky pravěkých tvorů, zahynulých před milióny let. Skrze věky se přeměnily v kámen. Jelikož kdysi byly živé, jsou úzce spjaty s pátým elementem Akášou.

V mystice - fosílie přestavují věčnost, čas a vývoj. Jsou hmatatelným důkazem toho, že nic v přírodě není ztraceno. Používání fosílií k rituálním účelům sahá hluboko do minulosti. Šamani používali fosílie k zesílení energie. Obecně můžeme fosílie používat zejména k ochranným účelům a pro jejich stáří i k prodloužení délky života. Též dobře poslouží, potřebujete-li vyvolat vzpomínky (včetně na minulé životy).

Amoniti, ve středověku nazýváni též Draconites, jsou zkamenělí mořští živočichové spirálovitého tvaru. Jejich zkameněliny se vyskytují v bohaté škále barev, které vyniknou zejména po leštění a broušení. Je jich známo více než 500 druhů. První jedinci se vyvíjí před 410 mil. let. Vymírají ke konci "křídy" (před 66 mil. let).

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný - drží stálý tvar, hypoalergenní - vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.