cz

PŘÍRODNÍ KASTILSKÉ MÝDLO CLASSIC 80%

145,- Kč
4 ks
2 dny
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
130,- Kč
200,- Kč

Popis

Ráda bych Vám představila jedinečné kastilské mýdlo, vyrobené technikou za studena a uleželé po dobu déle než 3 měsíce. Kastilské mýdlo je jako dobré víno: čím delší je doba uchovávání, tím vyšší je jeho kvalita.

Kastilie je oblast ve Španělsku, z níž pochází toto mýdlo. Pravé kastilské mýdlo se vaří z velkého množství olivového oleje. Moje mýdlo se skládá z 80% extra panenského olivového oleje v bio kvalitě, zbývajících 20% tvoří kokosový olej.

Nelze najít v dějinách lidstva kosmetický prostředek starší a spolehlivější než je olivový olej. Kastilské mýdlo je velmi jemné a ideální pro suchou, citlivou pleť a dětskou pokožku. Má jedinečné hydratační vlastnosti, zvlhčuje a zvláčňuje pokožku a zanechává příjemný pocit.

Toto mýdlo je nezbytné pro Vás, pokud máte pocit, že po sprše je Vaše pokožka suchá a napnutá.

Mýdlo bez parfémace. Má přírodní svěží vůni, nádhernou vzdušnou lehkou pěnu. Jemně čistí, úžasně zjemňuje a hydratuje pokožku!

Mýdlo je vhodné pro alergiky, atopiky, astmatiky a lidi s velmi citlivou pokožkou.

Aktivní složky:

Olivový olej Virginje známý svými zázračnými vlastnostmi už od starověku. Zabraňuje vysušování pokožky, udržuje její přirozenou vlhkost. Vyživuje a zjemňuje pokožku. Má ošetřující a regenerační účinky.

Kokosový olej má protizánětlivé, zklidňující, antibakteriální vlastnosti.

Přírodní pramenitá voda Šumavský Pramen.

Saponifikováno NaOH.

Mýdlo je vhodné pro vegany.

Mýdlo 100% přírodního původu bez jakýchkoliv chemických přísad a vůní. Bez konzervačních látek, minerálních a ropných produktů.

Ingredients: Sodium Olivate Virgin, Sodium Cocoate, Aqua, Citric Acid, Lactic Acid

Hmotnost: +/- 120g.

Cena za 1 ks.

Cena poštovného bude upřesněna dle množství a objemu objednaného zboží.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.