cz
410,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
55,- Kč
120,- Kč

Popis

Zamrzlá příroda, ojíněné větve, okýnka na nichž mráz zanechal svou malbu. Zima je krásná a vše vypadá křehce.

Zvolila jsem do tohoto šperku růženín. Je jemný, proti světlu skoro průhledny a má v sobě vzor, jak zamrzlý led s jemným nádechem růžové, která krásně zapadá do zamrzlé ojíněné přírody. Kolem růženinu jsou větvičky, které mráz svým mrazivým dechem vykouzlil.

------------------------------------------------------------------------

Velikost šperku: šířka 11cm, hloubka 4 cm, zavěšen je na růžovém koženém řemínku - průměr kolem krku 45 cm + 5 cm prodloužení.

ZPŮSOB ZPRACOVÁNÍ: Šperk je ručně pocínován bezolovnatou cínovou pájkou s příměsí stříbra.

Pro výrobu byla použita technika měkkého pájení, patinováno a ošetřeno proti oxidaci.

Růženín - vlastnosti: energie receptivní, planeta Venuše, náleží elementu vody. Je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních v průběhu našeho života, se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce.
Univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii,
zejména starým lidem. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Ovlivňuje čakry solar-plexu, základní a srdeční. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.