cz

Náušnice Vera

300,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
70,- Kč
200,- Kč

Popis

Náušnice s placičkou gagátu, který je nazývaný též černý jantar. Jsou vytvořené technikou wire wrapping z drátu z nerezové oceli. Délka náušnic je 3 cm. Klasické zapínání je také z nerezové oceli. Na požádání lze vyměnit za kvalitní nerezovou puzetu. Vhodné pro alergiky. Do soupravy lze doplnit náhrdelníkem Vera.
Atestovaný nerez je netečný materiál, který se neodírá, nešpiní, ním vlivům. Nevadí mu ani styk s vodou. Vyhovuje většině alergiků (podobně jako chirurgický drát - osteofix) a díky své tvrdosti odolá i běžnému dennímu zacházení. Ve srovnání se stříbrem je nesrovnatelně pevnější a vzhledově stálejší. Nevyžaduje další údržbu. Díky pečlivému zpracováním jde o šperk, který je tvarově stálý a jeho životnost je velmi dlouhá. Vydrží Vám krásný dlouhá léta.
Gagát
Je též nazývaný černý jantar. Využívá se od doby kamenné jako amulet, chrání před nemocemi, násilím a zlými silami. Odstraňuje neopodstatněný strach. Pomáhá na cestě za duchovním vývojem. Stabilizuje výkyvy nálad, potlačuje deprese a přináší do života vyrovnanost. Jako ochranný prostředek se nosí na krku. Pomáhá proti násilí a nemocem. Gagát též pomáhá udržet v rovnováze finance a chránit podnikatele. Nabízí možnost udržet si kontrolu nad vlastním životem.
Váhy

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.