cz

náramek Army Style

209,- Kč
1 ks
7 dnů
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
52,- Kč
85,- Kč

Popis

Unisex masivní náramek s recyklovanými nábojnicemi. Příjemný a originální. Béžová, hnědá, khaki.

Náramek jsem spletla z pěti dílů pruženky; uzly jsou hustě u sebe, takže náramek je pevný, trochu pruží, má kulatý průřez. Z obou stran jsem jej zakončila mosaznými nábojnicemi, přidala karabinu, pevné dvojité kroužky a drobný přívěsek (revolver). Není použito lepidlo.

Materiál: vyčištěné a vyprané mosazné nábojnice; bezniklové bižuterní komponenty české výroby, česká pruženka, přívěsek z bižuterního kovu.

Zhotovím na objednávku do 3 dnů. K tomu od vás potřebuju znát obvod zápěstí.

Jak změřit zápěstí? Ideálně krejčovským metrem. Pokud metr nemáte, použijte přesně odstřižený papírový proužek. Ten obtočte kolem zápěstí tak, aby zápěstí ani neškrtil, ani volně neplandal. Konec proužku slepte lepidlem či páskou, aby se naměřená velikost neposunula. Poté proužek rovně rozstřihněte a změřte pravítkem. Výsledek nezaokrouhlujte, ale napište přesnou cifru.

Upozornění: Obvod zápěstí není totožný s délkou náramku, náramek je vždy delší, aby dobře seděl na ruce. Jeho ideální délku si vypočítávám podle vámi udané míry. Přidávám další 4 kroužky, aby měl nositel na výběr, jak moc náramek nosit utažený.

Tento náramek je ihned k mání pro obvod zápěstí 17,5 až 18 cm.

Pošlu v sáčku. Krabičku si můžete koupit tady (volte rozměr 9x9).

Údržba:
Nábojnice časem chytnou patinu. Pokud vám vadí, stačí je přetřít utěrkou na leštění kovů.
Pruženku lze od běžného prachu očistit lepicím válečkem, případně bodově vlhkým hadříkem.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.