cz

Náhrdelník - veselé barvičky

315,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
65,- Kč
150,- Kč

Popis

Originální, jedinečný, moderní, nevšední a krásný, vyrobený v minimalistickém stylu, ale přesto veselý, svěží a in.

Jistě upoutá svým vzezřením a nevšedností pozornost blízkých očí.

Náhrdelník je sestavený z 5 ručně plstěných kuliček (technikou suchého a následně mokrého plstění, aby byly pěkně hladké a pevné). Plstěné kuličky mají velikost v průměru do cca 2 cm. Jednotlivé kuličky jsou navlečeny na lanko v černém provedení o délce 50 cm, a to vždy střídavě, s korálkem z přírodního korálu o průměru 8 mm. Středový korálek je navíc vyšit bohatou spirálou v duhových barvách. Dle otočení středového korálku můžete též změnit částečně barevnost.

Výroba náhrdelníku je velice časově náročná, tomu odpovídá i cena výrobku.

Zapínání je na příjemně velkou karabinku o celkové délce 1 cm a kroužek z chirurgické oceli. Na kroužku je ještě připevněn aretovací (prodlužovací) řetízek z chirurgické oceli o délce cca 6 cm. Celková délka náhrdelníku lze tedy prodloužit.

Chirurgická ocel je vhodná i pro alergiky, nepodráždí Vaši kůži. Díky použitému materiálu je náhrdelník velice lehounký, příjemný na nošení a použitá vlna nekouše (velice jemná 20 mikronů), vhodná i na dětské oblečení.

Můžete tedy použít i jako delší korále na šaty či svetřík nebo jako krátší třeba do rozhalenky. Kombinace je na Vaší fantazii :o).

Použité barvy vlny jsou tmavomodrá navy, žlutá, šedá a středně červená. Bavlnky 100% bavlna Anchor.

Účinky na duši

Znamení Rak, Štír, Ryby
Čakra kořenová, srdeční
Jelikož je korál organického původu, věří se, že dokáže člověka spojit s přírodou na všech úrovních bytí. Věří se také, že dokáže snížit emoce a přinést vnitřní klid.

Pomáhá člověku pochopit sama sebe a smířit se s vlastním, vnitřním já. Zvyšuje intuici a představivost. Dodává člověku sílu dosáhnout cílů, které si v minulosti stanovil.

Pomáhá mu optimisticky vidět všechno, co se kolem něj děje. Chrání člověka před pocity deprese a úzkosti. Korál podporuje také přátelství, platonickou lásku a mezilidské vztahy v rámci společnosti.

Korál v neposlední řadě člověka chrání a odstraňuje vliv stresu.

Účinky na tělo

Korál posiluje pohybový systém člověka a to zejména kosti. Ze svalů dokáže odstranit nečistoty. Stejně zvyšuje sílu cév a srdce, čímž stabilizuje celý oběhový systém. Vyživuje a ochraňuje krevní buňky a pomáhá také při anémiích.

Účinný je i při regeneraci tkání a proto zkracuje hojení ran. Jeho pozitivní účinky využijí také všichni s poruchami trávicího traktu. Pomáhá s onemocněními úst, jícnu, žaludku i střev.

Zmírňuje také příznaky onemocnění ledvin a močového měchýře. Pokud člověka trápí potíže s míchou, může také využít sílu korálu. V rámci nervového systému pomáhá také při poruchách mozku.

Čištění a nabíjení

Korál třeba pravidelně čistit a nabíjet na to, aby si zachoval všechny své pozitivní vlastnosti. Jelikož korál pochází z oceánu, jeho čištění by mělo probíhat ve slané vodě. Stačí ho na několik minut uložit do misky se slanou vodou. Slaná voda se dá vyrobit smícháním vody z kohoutku a mořské soli.

Po očištění se kámen osuší a dá se nabít. Protože korál může vyblednout na přímém světle, jeho nabíjení na slunci se nedoporučuje. Místo toho ho může člověk uložit na měsíční světlo, případně na čistý krystal.

Zdroj: https://www.feng-suej-esoterika.cz/obchod/koral-kamen

Děkuji, že nekopírujete moje zboží.

Díky nastavení monitoru se barvy mohou mírně lišit.

Cena za tento kus.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.