cz

Náhrdelník "Růže z Iraí"

399,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
60,- Kč
300,- Kč

Popis

Autorský cínovaný náhrdelník, Miluše Škachová.

Romantický cínovaný náhrdelník, jehož základem je chalcedonová růže hadího achátu. Náhrdelník je vytvořen tiffany metodou.

Hadí acháty pocházejí z okolí města Iraí v brazilském státě Rio Grande do Sul. Acháty se zde nacházejí v třetihorních sedimentech, tvoří ploché chalcedonové formace porostlé drobnými krystalky křišťálu. Krystalky mají vysoký lesk, achát se nádherně třpytí. Netvoří uzavřené geody, nachází se ve formě plochých útvarů. Hadí acháty jsou na trhu novinkou a pro svoji originalitu a eleganci jsou velmi oblíbené v moderním šperku.

Achát hadí (velmi ojedinělý) je kamenem neviditelnosti a přirozeného měnění podoby. Napomáhá splynout a cestovat bez spatření jak fyzicky, tak duševně vyššími a nižšími světy. Je vhodným průvodcem pro znovuzískání duše. Posiluje základní a sakrální čakry, zasazuje duši do těla a země a usnadňuje úplné přijetí vtělení. Působí velmi pozitivně na psychiku, odstraňuje obavy a deprese, přináší radost ze života. Přiložením na základní čakru aktivuje vzrůst hadí síly (kundaliní) a podněcuje regeneraci. Pomáhá k vyhlazení vrásek a v léčbě kožních chorob – lupénka a také k léčbě sluchu a žaludku.

Přívěsek je zavěšen na řetízku z chirurgické oceli o délce 51 cm. Zapínání na karabinku.

Velikost náhrdelníku: 4,5 cm na šířku, 5 cm na výšku, měřeno v nejširších místech bez očka.

Ošetřeno antioxidačním činidlem.

Dodáváme v dárkovém balení.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.