cz

Náhrdelník - CITRÍN + TURMALÍN - na řetízku - ocel

459,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
69,- Kč

Popis

NÁHRDELNÍK "CITRÍN + TURMALÍN" - vyrobený ručně z chirurgické oceli, zavěšený na řetízku (z chirurgické oceli), délka 45cm - zapínání na karabinku. Drátkovaný a vypletený časově náročnější technikou wire wrapping s odrátkovaným minerálem citrín + broušený (růžový) turmalín.

Vhodné pro alergiky.

Délka přívěsku (včetně závěsu - háčku) cca 2,8 cm.

Délka řetízku z chir. oceli 45 cm.

CITRÍN

Užití: hojnost, štěstí, proti nočním můrám, pomáhá odstranit negativní energie

Vlastnosti: náleží planetě Slunce, elementu ohně a má projektivní energii. Mimořádně blahodárně působící, je to šťastný a štědrý kámen. Je jedním z kamenů hojnosti, učí nás přilákat k sobě bohatství, prosperitu a úspěch, poskytuje štěstí každému, kdo ho vlastní. Předchází nočním můrám a podporuje zajistit příjemný spánek. Citrín funguje jako účinný čistič, svému majiteli předává teplo, energii a zvyšuje jeho tvůrčí schopnosti. Melancholie a negativní emoce nemají v jeho přítomnosti místo. Podporuje duševní vědomí a dodává příliv nové energie. Urovnává vztahy a spory v rodině, či skupině, napomáhá přijímat se takovými, jakými jsme, dodává sebedůvěru, zmírňuje přecitlivělost. Nikdy nepotřebuje čištění!

Turmalín - kámen úspěchu

Užití: energie, klid, radost, obchod, peníze, láska

Vlastnosti: energie, planety a elementy dle barevného odstínu. Je v mnoha ohledech jedinečný kámen, nemá nikdy nepříznivý účinek, působí ve prospěch svého majitele a přináší mu radost, pohlcuje negativní vibrace, pomáhá odstranit stres, zlost, strach, je ochranným šamanským kamenem. Propojuje, čistí a harmonizuje čakry, odstraňuje bloky z aury, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. Napomáhá pochopení sebe sama i druhých, zvyšuje sebedůvěru, nezávislost a pomáhá získat nadhled nad rozčilujícími situacemi.

Růžový turmalín - receptivní kámen, přiřazen planetě Venuši a elementu vody. Přitahuje lásku, přátelství, učí nás moudrosti a soucitu.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný - drží stálý tvar, hypoalergenní - vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

Dárkovou krabičku je možné si po domluvě přikoupit.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.