cz

Náhrdelník - CHALCEDON - krajkový + řetízek - chirurgická ocel

579,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
75,- Kč

Popis

Náhrdelník "CHALCEDON" - ručně vyrobený přívěsek z chirurgické oceli, celý ručně tepaný (pro větší pevnost a vysoký lesk), zavěšený na řetízku (z chirurgické oceli), délka 45cm - zapínání na karabinku. Drátkovaný a vypletený časově náročnější technikou wire-wrapping s odrátkovaným minerálem - chalcedon (světlemodrý, krajkový).

Vhodné pro alergiky.

Délka přívěsku (včetně závěsu - háčku) cca 6 cm.

Řetízek z chir. oceli délka 45 cm.

Chalcedon (krajkový)

Užití: štěstí, klid, radost, úspěch, ochrana, strach, deprese
Vlastnosti: receptivní kámen, přiřazen planetě Měsíc a elementu vody.
Je kamenem, jenž vyhání strach, deprese, hysterii a smutek. Rozhání iluze a fantazie, podporuje klidné a pokojné pocity, dodává sílu mezilidským vztahům, uvádí tělo, mysl a ducha do vzájemné harmonie. Je též kamenem ochrany, zvláště na cestách, odvrací psychické útoky, negativní magii, pohlcuje negativní energii a rozptyluje negativní myšlenky. Položen pod polštář zahání noční můry, noční vize a strach ze tmy. Dodává krásu, sílu, energii a přináší úspěch a štěstí.
Modrý chalcedon - zlepšuje paměť, zvyšuje schopnost učení se (hlavně jazyky), zlepšuje náladu, nabízí optimistický pohled do budoucnosti, podporuje kreativitu.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný - drží stálý tvar, hypoalergenní - vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.