cz

Náhrdelník - AMETYST - na řetízku - ocel

890,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
69,- Kč

Popis

NÁHRDELNÍK "AMETYST" - vyrobený ručně z chirurgické oceli, na koncích ručně tepaný, zavěšený na řetízku (z chirurgické oceli), délka 50cm - zapínání na karabinku. Drátkovaný a vypletený časově náročnější technikou wire-wrapping s odrátkovaným, větším kusem minerálu - ametyst.

Vhodné pro alergiky.

Délka přívěsku (včetně závěsu - háčku) cca 5cm.

Délka řetízku z chir. oceli 50 cm.

Dárková krabička u tohoto výrobku je v ceně.

AMETYST

Užití: čistota, stres, sny, láska, klid, ochrana, štěstí, odvaha

Vlastnosti: receptivní kámen, přiřazen planetám Jupiter, Neptun a elementu vody. Je tradičně kamenem čistoty, zbožnosti a býval šperkem králů. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou, má vysoké spirituální vibrace. Má silnou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl, je kamenem pravé, ryzí, emocionální lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, pomáhá přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Čistí a harmonizuje krční a korunní čakru.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný - drží stálý tvar, hypoalergenní - vhodný pro alergiky.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.