cz

Máte doma teenagera? II

233,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
52,- Kč
85,- Kč

Popis

Tady je pro něj skvělý dárek!

I když nevíte, co ten divný nápis znamená, vězte, že mu každý teenager rozumí.

Autorská cedulka z plastu a filcu na karabině. Originální, lehká, nepřehlédnutelná.

K připnutí kamkoli - na batoh, kliku, opasek, nástěnku, na stěnu, ke klíčům...

Můj vlastní nápad napříč technikami. Několikahodinová ruční práce od začátku do konce.

Nápis v černobílé kombinaci jsem vlastnoručně vyrobila ze smršťovací fólie: nakreslila, napsala, (samozřejmě mnohem větší a zrcadlově obrácené), odírkovala, upekla, vylisovala, několikrát natřela průhledným a bílým akrylovým lakem. Kresba je tedy na rubu.

Nápis jsem ozdobným stehem přišila dvojitou perlovkou k filcu. Spodní vrstva filcu (ta černá) je 5 mm silná, takže cedulka drží tvar. Doplnila jsem naketlovanými flitry. V případě potřeby lze řetízek s karabinou lehce sundat.

Nepoužila jsem žádný lak ani lepidlo na fujtajblové bázi; laky jsou akrylové, tedy vodou ředitelné. Vrstvy filcu jsou kromě přišití a nýtkování drobně fixovány tavnou pistolí.

Materiál: plast, filc, kov, perlovka, flitry. Pomocný materiál: akrylové laky, plastová tavenina, fixy. Černý filc je polyesterový.

Rozměry: celá natažená vč. řetízku s karabinkou 23 cm, samotná cedulka má 12 x 5,5 cm, výška písmen 8 mm; karabinka 35 x 13 mm. Černý filc má tloušťku 5 mm.

Na přání mohu cedulku vytvořit s tenkými filcy v jiných barvách nebo v jiné barvě kovových částí (starobronz). Stejný nápis můžu udělat v jiném provedení, např. brož, přívěsek, visačka...

 

Klíčová slova: vtip, humor, nápis, text, motivační cedulka, tabulka, hláška, slogan, karabina ke klíčům, klíčenka s textem, písmo, táta, děda, kluk, klučičí, terminátor, film, akční hrdina, komiks, comics, pánská klíčenka, pánský přívěsek, superman, awesome, HIMYM, pochvala, vyznamenání, dárek pro muže, svatba, ženich, manžel, manželství, muž, klíčenka s vtipem, klíčenka s nápisem, přívěsek na tašku, přívěsek na batoh, přívěsek na kabelku, přívěsek ke klíčům, extravagantní dárek, netradiční dárek, steampunk, vtipný dárek

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.