cz

MALÝ ANDÍLEK - TURMALÍN + ULEXIT - chir. ocel

285,- Kč
1 ks
7 dnů
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
56,- Kč

Popis

Tepaný přívěsek - ANDÍLEK (menší, než ostatní andělé v naší nabídce) - vyrobený ručně z chirurgické oceli, celý tepaný s ulexitem (kočičí oko - světle růžové barvy) a odrátkovaným drahokamem-turmalín (kámen úspěchu - růžový). Vhodný pro alergiky

Délka celého přívěsku cca 5cm, délka samotného anděla (bez zavěšení - háčku) cca 4cm.

K přívěsku je možné zakoupit řetízek (v nabídce máme více druhů řetízků).

V nabídce jsou andělé s minerály i andělé bez minerálů.

Turmalín - kámen úspěchu

Užití: energie, klid, radost, obchod, peníze, láska

Vlastnosti: energie, planety a elementy dle barevného odstínu. Je v mnoha ohledech jedinečný kámen, nemá nikdy nepříznivý účinek, působí ve prospěch svého majitele a přináší mu radost, pohlcuje negativní vibrace, pomáhá odstranit stres, zlost, strach, je ochranným šamanským kamenem. Propojuje, čistí a harmonizuje čakry, odstraňuje bloky z aury, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. Napomáhá pochopení sebe sama i druhých, zvyšuje sebedůvěru, nezávislost a pomáhá získat nadhled nad rozčilujícími situacemi.

Růžový turmalín - receptivní kámen, přiřazen planetě Venuši a elementu vody. Přitahuje lásku, přátelství, učí nás moudrosti a soucitu.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný - drží stálý tvar, hypoalergenní - vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (dodání je bez krabičky a popisu kamene)

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.