cz

Lapač zlých snů Ochránce žhavých nocí 40 x 100 cm

1 221,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
100,- Kč
170,- Kč

Popis

Lapače snů zavěšují indiáni za hlavu spícího, nebo volně do místnosti. Podle staré legendy severoamerických indiánů se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího, aby s nimi mohl dále pracovat a v klidu snít.

Červenorůžová barva háčkované krajky symbolizuje něhu, jemnost a romantickou lásku. Představuje sentimentalitu, nezralost, jemnost a naivitu. Působí proti depresím, uvolňuje napětí ve svalech i v mysli. Červená barva husího peří nás oživuje a dodává odvahu. Symbolizuje krev, pohyb, vitalitu, energii a životní sílu. Dodává velké množství energie, aktivuje, zahřívá, probouzí životní energii. Pro vzletné povahy působí jako pevná půda pod nohama a podporuje zrealizování všech nápadů. Podporuje imunitní systém. V kombinaci s černou. Černá barva nám pomáhá neuzavírat se do sebe a neztratit se v neklidném světě. Symbolizuje pevnost, stálost, nekonečno.

Lapač zlých snů je vhodný k zavěšení do ložnice, do obývacího nebo dětského pokoje nebo do pracovny, nebo jako dárek k jakékoli příležitosti.

Základní černý kovový kruh má průměr 40 cm a je vyplněn ručně háčkovanou krajkou ze 100% bavlny. Husí peří ve třech barvách je přichyceno na dřevěných korálcích.
Celková délka lapače je 100 cm.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.