cz

Lapač zlých snů Ochránce levandulových nocí 40x90

Lapač zlých snů Ochránce levandulových nocí 40x90
sleva 30%
1 005,- Kč 704,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
100,- Kč
170,- Kč

Popis

Lapače snů zavěšují indiáni za hlavu spícího, nebo volně do místnosti. Podle staré legendy severoamerických indiánů se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího, aby s nimi mohl dále pracovat a v klidu snít.

Fialová barva háčkované krajky a peří je symbolem duchovna i srdečnosti. Působí na centrální nervový systém uklidňujícím dojmem a vyvolává spánek. Přináší inspiraci, pokoru a napomáhá meditacím. Zklidňuje hyperaktivní děti. Přináší sny o okultních či magických záležitostech. Lapač zlých snů je nakombinován s černou. Černá barva nám pomáhá neuzavírat se do sebe a neztratit se v neklidném světě. Symbolizuje pevnost, stálost, nekonečno.

Lapač zlých snů je vhodný k zavěšení do ložnice, do obývacího nebo dětského pokoje nebo do pracovny, nebo jako dárek k jakékoli příležitosti.

Základní černý kovový kruh má průměr 40 cm a je vyplněn ručně háčkovanou krajkou ze 100% bavlny. Černé a fialové pštrosí peří je přichyceno na dřevěných korálcích.
Celková délka lapače je 90 cm.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.